Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)

05.06.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2022-06-05 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Gosc67
  Niedziela, 05.06

  Polecam zgłaszać na straz miejska. Wiecie jak zabawnie się tłumacza, dlaczego tak zaparkowali? XD płaczą i proszą jak kundle, żeby mandatu nie dostać.

 2. 2
  +1
  ~ Glupków nie sieją
  Niedziela, 05.06

  I cyk do apteki. Bliżej i jakoś tak fajniej.

 3. 3
  +5
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 05.06

  je...ać,karać ,nienagradzać.

 4. 4
  +4
  ~ ff11
  Niedziela, 05.06

  To smutne, że służby nie potrafią sobie poradzić z prostakami, pseudokierowcami z tych zdjęć. To smutne, że służby nie potrafią sobie poradzić z prostakami, którzy rozjechali już trawniki do postaci klepiska. Nawet nie winię tych pseudokierowców, bo wielu z nich przybyło do miasta właśnie z klepiska. K***a, to normalni podatnicy płacą pensje tym "służbą", żeby był porządek w mieście! Już nawet wstyd do centrum tego miasta zaprosić gości.

 5. 5
  +2
  ~ do @ff11
  Niedziela, 05.06

  Elbląskie psy za to potrafią nachodzić porzadnych mieszkańców, włazić na teren prywatny, robić zdjęcia i zastrasza c , szykanować , zmianą pracy. Bydle w mundurku dzielnicowy z 2 tak sie zachowuje .

 6. 6
  +1
  ~ hagito
  Poniedziałek, 06.06

  Pozdrawiam kierowce -chama- bo jak nazwac takiego co parkuje swój nowiutki SUV na małym kawałeczku trawnika na ul. Donimirskich koło Biedronki ,pomimo wielu wolnych miejsc na parkinku.Kolejnym razem nieomieszkam zrobić zdjęcia.

 7. 7
  0
  ~ Tyy
  Poniedziałek, 06.06

  to już 156 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 8. 8
  +1
  ~ ujowy kierowca
  Poniedziałek, 06.06

  Tylko narzekacie, a może trzeba zacząć naklejać odpowiednie trudno zmywalne nalepki - sami wiecie jakie?

 9. 9
  +2
  ~ oczy
  Poniedziałek, 06.06

  komendat straży miejskiej i komendant policji ,natychmiast do zdegradowania i zwolnienia dyscyplinarnego za niewykonywanie swoich obowiązków i brak nadzoru nad podwładnymi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3501098155975