Czwartek, 30.06.2022, Imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)

19.09.2021, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-09-19 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ tolek
  Niedziela, 19.09

  Dlaczego wprowadzacie cenzurę i nie wszystkie zdjęcia umieszczacie?

 2. 2
  +1
  ~ MODA NA SUKCES
  Niedziela, 19.09

  Odcinek 925478632456987 w info.elblag trwa

 3. 3
  0
  ~ gru
  Niedziela, 19.09

  zdjęcie 12 tam można parkować na chodniku. Zakaz parkowania dotyczy tylko jezdni.

 4. 4
  +2
  ~ Głos Ludu
  Niedziela, 19.09

  Witam, mam pytanie do redakcji - czy ktoś te zdjęcia przed publikacją ogląda i weryfikuje ? Czy może, jako firma rodzinna autor zdjęć jest szefem, syna szefa, jakimś pociotkiem ? Standardowo część tych zdjęć robiła osoba, która ma jakiś problem.Jak można robić zdjęcia autom na parkingu sugerując, ze kierowcy stają jak pajace, jeśli nie wiecie jakie wcześniej ustawienie tam panowało ? Może akurat ustawił się w punkt, a może nie mógł inaczej bo ktoś tak zaparkował. Wiem, ze lepiej iść na łatwiznę i wrzucić taką fotkę, zróbcie artykuł - koniugacje partyjne i nepotyzm w elbląskich przedsiębiorstwach samorządowych, urzędach, etc. Gwarantuje, ze będziecie mieć wiele odsłon, tylko, że po co sobie macie robić pod górkę ?:))lepiej dać temat „ zapchaj dziurę” i kasę z reklam kroić.

 5. 5
  +2
  ~ Pan Oska
  Niedziela, 19.09

  Artykuły o złym parkowaniu albo są efektem jakiegoś nadgorliwca albo brakiem tematów do redagowania, większości z przedstawionych dotychczas parkowań nikomu nie przeszkadza a jest efektem słabego zaplanowania ze strony zarządcy. Nie znudziło się Państwu chodzenie po mieście i cykanie takich fotek ? Moim zdaniem jest wiele ciekawszych rzeczy do opisania w Elblągu .

 6. 6
  0
  ~ Jeep
  Niedziela, 19.09

  Moim zdaniem Cherokee ładnie zaparkował....

 7. 7
  +2
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 20.09

  nie ma jeszcze komentarza o konfidentach,ormowcach itp.przyzwolenie na łamanie przepisów ,lekceważenie prawa ( bo nikomu to nie przeszkadza) to mentalność osób,które wczoraj wyszły z jurty.

 8. 8
  +4
  ~ wstyd
  Poniedziałek, 20.09

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, tyle odcinków, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 9. 9
  +2
  ~ obrzydliwe
  Poniedziałek, 20.09

  Elbląg to taka duża wioska. Na wiosce wszyscy parkują gdzie mu pasuje, ogólnie na trawie. W Elwiosce mamy to samo. Milicja i wozipupuki, czylo SM mają to w d.., przepraszam w pupc..

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1893351078033