Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 117)

15.08.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 117)
Fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 117) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-08-15 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Kierowca
  Niedziela, 15.08

  Uffff. Już 117 odcinek ale jeszcze żaden sygnalista mnie nie przyłapał na niewłaściwym parkowaniu. Donosiciele to muszą być bardzo nieszczęśliwi ludzie.

 2. 2
  +2
  ~ C,d ,wstydu
  Niedziela, 15.08

  Obserwujac ze az tyle jest odcinkow przekroczen prawa. Stwierdzamy ze sluzb W Elblągu nie ma. A te artykuly nikt nie czyta i zdjec nikt nie oglada. Miasto bezprawia zdjecia dowodem.

 3. 3
  +3
  ~ gustaw
  Niedziela, 15.08

  Czy policja oglada Państwa artykuły ? Jeżeli nie , to sądząc po ich zerowej reakcji na czarne AUDI i BMW parkujace gdzie popadnie , kierowcy jeżdzący i parkujacy zgodnie z przepisami czują się jak idioci i frajerzy . To samo na kopertach dla inwalidów , gdzie stoją wypasione bryki ,ale bez znakow inwalidy, bo przepisy są dla frajerów i popiera to widać policja odmawiając wizyt na parkingach przy centrach handlowych . Podsumowując - elblaska drogówka do likwidacji , a etaty na prewencje . Złe parkowanie moze przecież karac aktywna po zmianie komendanta - Straż Miejska . Jest też trzecia słuzba do utrzymania bezpieczeństwa i porządku - Zandarmeria Wojskowa i czwarta - Straż Graniczna , obie dzialające bez zarzutu .

 4. 4
  --4
  ~ W dupie to mam
  Niedziela, 15.08

  Niech se parkują jak chcą, zgid tym z kodeksem drogowym. Nie ma zakazu, to po arkuja. Proste. PiZmilicja teraz skupiona jest na wydarzeniach z Lubina, po ocenie człowieka dotkliwie pobili. A i nas ? Senne miastaczko.

 5. 5
  +4
  ~ Kierowca1
  Niedziela, 15.08

  Do kierowcy-jakim musisz być slabym kierowca skoro parkujesz w niedozwolonych miejscach.do tego gamoniem,który nie potrafi znaleźć wolnego miejsca.

 6. 6
  +3
  ~ ~ Kierowca
  Poniedziałek, 16.08

  a idioci bardzo szczęśliwi.

 7. 7
  +1
  ~ Alvares
  Poniedziałek, 16.08

  Te wasze odcinki dają taki sam efekt jak propaganda provirisowa, ludzie mają w h...ju tego virusa jak i mają w h...ju te parkowanie...

 8. 8
  0
  ~ Tak
  Poniedziałek, 16.08

  W tej serii to już nie wykroczenia a przestępstwa.

 9. 9
  +1
  ~ służby wstyd !
  Wtorek, 17.08

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 10. 10
  +1
  ~ paradoks w mieście
  Wtorek, 17.08

  koło Tortugi zakaz parkowania, plac świeci pustkami a auta poparkowane na trawie obok i po drugiej stronie, jeszcze latem jak statki pływają to rozumiem, ale po sezonie po co to??? czy ktoś myśli w tym upadłym ratuszu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94211506843567