Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 71)

15.11.2020, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 71)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 71) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-11-15 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Cd serialu
  Niedziela, 15.11

  Ile ma byc odcinkow by zaczeto karac ,zdjecia sa dowodem .

 2. 2
  0
  ~ Tlen
  Niedziela, 15.11

  I gdzie jest milicja ? ja się pytam

 3. 3
  0
  ~ Tlen
  Niedziela, 15.11

  I gdzie jest milicja ? ja się pytam

 4. 4
  --1
  ~ TEN TAMTEN
  Niedziela, 15.11

  No i co to takiego złego jest w tym zaparkowaniu samochodu. Nie ma w naszym mieście miejsca zaparkować auto, to każdy kierowca kombinuje aby gdzieś zaparkować. Nasze miasto jest za małe, a akt z każdym rokiem przybywa i co to będzie dalej. A każdy chce jechać tu czy tam i to nic dziwnego.

 5. 5
  +4
  ~ wuj onkel
  Niedziela, 15.11

  A ja bym tę rubrykę zadedykował elblaskiej Straży Miejskiej i Policji Drogowej - Mistrzowie Lenistwa . , chyba ,że ich praca ma polegać na niekaraniu , to wtedy szacunek .

 6. 6
  +6
  ~ JL
  Niedziela, 15.11

  Zdj 2 na pasach,czy to nie auto księży z jednej elbląskiej parafii?:)

 7. 7
  +4
  ~ Głos Ludu do Redakcji
  Niedziela, 15.11

  Cześć z Państwa zdjęć ( może )wprowadza w błąd czytelników. Mam tutaj na myśli zdjęcia przedstawiające auta zaparkowane na chodnikach. Nie pisze o tym czy jest to eleganckie i etyczne, czy nie - natomiast zgodnie z KRD, jeśli nie ma na drodze zakazu zatrzymywania się - a na chodniku pozostaje 1,5 m wolnego miejsca zatrzymywanie jest dozwolone. Proszę więc nie podsycajcie niepotrzebnych emocji i róbcie ewidentne wykroczenia a nie dyskusyjne. Pozdrawiam

 8. 8
  +2
  ~ HvK
  Poniedziałek, 16.11

  budujcie dalej bez zabezpieczenia miejsc parkingowych...... To wina miejskich urbanistów, a nie kierowców. Gdzie mamy postawic samochody jak wszystkie miejsca w promieniu kilometra zajete? Ze nie wspomne ze jezdzac bez sensu w kolo osiedla szukajac miejsca parkingowego zanieczyszczam srodowisko.

 9. 9
  +2
  ~ PPJJ
  Poniedziałek, 16.11

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 10. 10
  +2
  ~ Kapi
  Poniedziałek, 16.11

  Część z tych przypadków ma sensowne wytłumaczenie jak mój ale spoko 😁🤣 tyle waszego co sobie zdjęcia po wrzucacie i będziecie biadolić na Internecie 🤷‍♀️. Chciał bym poznać autorów zdjęć bo według prawa blacha to też Rodo więc powodzenia 😁

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6688649654388