Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Mężczyzna ukarany za rozbiórkę pojazdu

08.10.2021, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mężczyzna ukarany za rozbiórkę pojazdu
Fot. Straż Miejska w Elblągu

W dniu wczorajszym (06.10.2021r.) po otrzymaniu zawiadomienia od mieszkańca Elbląga patrol Straży Miejskiej udał się na jedno z elbląskich osiedli, gdzie miała miejsce rozbiórka wraku pojazdu.
 

Osobę odpowiedzialną za przekształcanie pojazdu wycofanego z użytku strażnicy ukarali mandatem karnym.

 

Przypominamy! Kto wbrew przepisowi art. 18 nie przekazuje pojazdu wycofanego z eksploatacji do przedsiębiorcy prowadzącego stację demontażu lub przedsiębiorcy prowadzącego punkt zbierania pojazdów, podlega karze grzywny na podstawie art. 48 ustawy o Recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

 

Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Czytelnik
  Piątek, 08.10

  Sąsiad donosiciel kiedyś ich było dużo za komuny teraz widzę robi się to samo.

 2. 2
  --4
  ~ Tui
  Piątek, 08.10

  Nie ma co się dzieje w tym roku nie będzie już kompletnie się w grupie i nie tylko patrzeć na to że chciałbym się dowiedzieć w tym roku.

 3. 3
  +4
  ~ hjkkkh
  Piątek, 08.10

  @Czytelnik to się nie rodzi na nowo. To tu cały czas jest. Nagromadzenie czerwonej zarazy w Elblągu jest katastrofalnie wielkie.

 4. 4
  +4
  ~ kkk
  Piątek, 08.10

  A złom pozostał, czy lawetą na koszt "rozbióracza" usunięty?

 5. 5
  0
  ~ uiyIK
  Piątek, 08.10

  Elblag to 55procent dawnego ustroju ,wywieszaja tylko tabliczki zakazu typu zakaz dokarmiania ptakow zakaz wejscia z psami ,to ok ja sprzatam po moim psiaku ,wybiegow nie ma .Badz radosny czyn dobrze i pozwól wróblom ćwierkac ,oto filozofia człeka.

 6. 6
  +11
  ~ MIESZKANIEC
  Piątek, 08.10

  Co za dziwne prawe .Pojazd jest moją własnością i ja decyduje co ja z nim zrobie, czy go rozbiorę i sprzedam to co mi jest zbędne , a nie pod rygorym nakazu muszę oddać na złom jak ja mam w takim wraku dobry silni i opony .

 7. 7
  +11
  ~ marian
  Piątek, 08.10

  Mam dwa samochody tej samej marki , jeden ma blacharkę zużytą , wię postanowiłem go rozebrać na częsci ,bo ma bardzo dobre podzespoły .Demonontować będę w garazu , ale jak by się pojawila straż miejska , to ostrzegam że wasze wyjście może być tylko na noszach .Emerytowany grabarz

 8. 8
  --5
  ~ Prawidłowa postawa obywatelska.
  Piątek, 08.10

  Piszący te komentarze wykazują tak wielki debilizm, że z reguły nie reaguję na tego typu durnoctwo, ale tym razem nie wytrzymałem. Skąd u was takie niezrozumienie sprawy. Co ma oznaczać szczucie na osobę, która poinformowała służby o istotnym wykroczeniu. Takie opinie jak w tych komentarzach zasługują na potępienie. Świadczą one o wyjątkowym infantyliźmie. Z zamieszczonych zdjęć wynika, że zdarzenie miało miejsce na Zawadzie na podwórku budynku, gdzie mieszkańcy totalnie zagrażają bezpieczeństwu lokatorów, a demontowany samochód prawdopodobnie nie był własnością tego mieszkańca.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7601778507233