Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

4 tysiące interwencji. Straż miejska ma za sobą pracowity rok

15.01.2020, 11:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
4 tysiące interwencji. Straż miejska ma za sobą pracowity rok

Straż Miejska w Elblągu ma za sobą pracowity rok, przekonuje prezydenta miasta Witold Wróblewski. Na potwierdzenie swoich słów przytacza statystyki.

Prawie 4 tysiące interwencji, w tym interwencje porządkowe, drogowe, kontrole spalania odpadów, odholowywanie wraków. 3400 pouczeń i 400 mandatów. Prócz tego ponad 1200 interwencji z monitoringu wizyjnego, wiele działań edukacyjnych, zabezpieczających i prewencyjnych. To był pracowity rok dla Straży Miejskiej, która podczas odprawy rocznej podsumowała swoje działania.

Bardzo dziękuję za tę ciężką i zarazem niewdzięczną służbę. Jestem przekonany, że te działania, które podejmuje aktualnie Straż Miejska, idą w dobrym kierunku i mieszkańcy dostrzegają już zmiany. Wierzę, że dzięki podejmowanym przedsięwzięciom, polegającym między innymi na doposażaniu w sprzęt, czy zwiększeniu liczby strażników ta służba będzie jeszcze bardziej efektywna

- podkreśla Witold Wróblewski.
 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Ciekawy
  Środa, 15.01

  No fajnie fajnie... Jestem za , aby ta formacja funkcjonowała . Tylko czemu Policja musi realizować wszystkie interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem i np. osobami bezdomnymi . Jesli SM już jest to proszę odpowiednio ich wykorzystywać w codziennym życiu... Myślę , że Policja dzieki temu bedzie mogła skupić się na poważniejszych problemach mieszkańców.

 2. 2
  +13
  ~ info
  Środa, 15.01

  Pracowity rok ciekawe ? chyba w Blus Barze od 13 tej już siedzą

 3. 3
  +3
  ~ cenzura
  Środa, 15.01

  Jak prezydenta miasta przekonuje Witold Wróblewski, to kto jest prezydentem?

 4. 4
  +11
  ~ Baju baju
  Środa, 15.01

  Na starym mieście są na gościnnych występach. W całym mieście parkują gdzie chcą a strażników nie uraczysz. Komu te bajki.

 5. 5
  +11
  ~ Opcja
  Środa, 15.01

  Likwidacja i tyle.

 6. 6
  +11
  ~ czaaak
  Środa, 15.01

  hahahaha mieli pracowity rok? no t jest skandal i obłuda, siedzą w domach w czasie pracy albo wożą tyłki w samochodach w prywatnych sprawach!

 7. 7
  +7
  ~ Ed
  Środa, 15.01

  Bardzo fajnie. Zawsze kiedy zadzwonię są w przeciągu 30 min i cieszę się bardzo . Więcej mandatów za złe parkowanie i będą zarabiać na siebie. W naszym mieście źle parkujacych jest mnóstwo jakby nie znali przepisów albo po prostu taki olew społeczny

 8. 8
  +8
  ~ 986
  Środa, 15.01

  "Nie mamy patrolu w tej części miasta". Albo, informowanie, by przestępstwo, wykroczenie zgłosić na policję. Spychologia. Tak zapracowani, że asz niemal bez przerwy siedzą i jedzą kebsy w jednej z kebsodajni na Traugutta. Bo tam na uboczu, nikt nie zobaczy.

 9. 9
  +7
  ~ Do Wróblewskiego
  Środa, 15.01

  Kup chłopie tym baranom w mundurkach nlokady na koła i wygon w miasto. 40 odcinków artykułów że zdjęciami w info. Elbląg z wykroczenia i za złe parkowanie i ZERO reakcji Straży Miejskiej. Łatwo policzyć ile pieniędzy nie trafiło do kasy miasta za te wykroczenia, wystarczy policzyć zdhecus z artykułów.

 10. 10
  +8
  ~ ERG
  Środa, 15.01

  Z tego artykułu wynika że wszystkich interwencji razem było około 5200. Podzielmy to przez ilość dni w roku wliczając niedziele i święta (chyba że SM ma w te dni wolne bo nie ma w tych dniach wykroczeń) tj przez 365 i wychodzi nam 14,24 interwencji dziennie. Na zdjęciu widać jeśli dobrze policzyłem 17 osób SM, może jest ich więcej - nie wiem ale podzieliłem ilość dziennych interwencji przez tych 17 osób i wychodzi że jeden etatowy strażnik interweniuje 0,8 raza w ciągu jednego dnia. Pozostawiam zatem bez odpowiedzi pytanie czy STAĆ NAS NA TAKI WYDATEK! Pan Witold Wróblewski podziękował cyt. "za tę ciężką i zarazem niewdzięczną służbę" za niewdzięczną to może bym się zgodził ale czy za ciężką? No tu mam spore wątpliwości. Proszę poczytać posty jw. z którymi w pełni się zgadzam.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3458771705627