Piątek, 10.04.2020, Imieniny: Maria, Marceli, Dymitr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Fanpejdż Concordii na Facebooku polubiło już ponad 3,5 tys. osób

18.09.2019, 19:04:17 Rozmiar tekstu: A A A
Fanpejdż Concordii na Facebooku polubiło już ponad 3,5 tys. osób

Niezwykle miło nam poinformować, że nasze facebookowe konto w ostatnich dniach osiągnęło kolejną okrągłą liczbę. Tym razem licznik naszych fanów przekroczył cyfrę 3500. Tym samym pod względem ilości polubień fanpejdża, zajmujemy szóste miejsce wśród wszystkich klubów piłkarskich na Warmii i Mazurach. Obecnie nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać pobicia kolejnej bariery – 4 tys. polubień. Kto jeszcze nie polubił naszego fanpejdża, może to zrobić klikając przycisk „lubię to” na stronie www.facebook.com/MMKSConcordia.

Strona MMKS Concordia Elbląg na Facebooku została założona stosunkowo niedawno, bo zaledwie 3 lata temu - dokładnie 11 sierpnia 2016 roku przez naszego sympatyka Jarosława Szałkowskiego. W listopadzie 2017 roku, gdy klub w pełni zaangażował się w jej tworzenie, fanpejdż miał blisko 2700 polubień. Bieżące aktualizowanie profilu o najnowsze informacje sprawiło, że rok temu, we wrześniu 2018 przekroczyliśmy magiczne 3 tys. fanów. W ciągu ostatniego roku przybyło nam kolejnych 500 „lajków” i obecnie ich liczba wynosi 3505 (stan na 18 września, godz. 15:00). Natomiast łączna liczba osób obserwujących stronę jest nieco większa i na dzień dzisiejszy wynosi 3545.

Pod względem polubień fanpejdż Concordii zajmuje 6 miejsce wśród klubów piłkarskich na Warmii i Mazurach. Więcej polubień posiada tylko Olimpia Elbląg, Stomil Olsztyn, Jeziorak Iława, Mazur Ełk i Sokół Ostróda. Do tego ostatniego klubu tracimy tylko 300 polubień.

Jeżeli chodzi o strukturę naszych fanów na Facebooku, 68% z nich to mężczyźni, natomiast 32% stanowią kobiety. Swoich fanów posiadamy w 45 krajach na całym świecie. Oprócz Polski (3 tys. osób), lubią nas m.in. w takich państwach jak: Wielka Brytania (91), Brazylia (67), Niemcy (61), Hiszpania (58), a także Filipiny (39) i Holandia (23). W przypadku miast, z których pochodzą nasi fani, 1239 osób mieszka w Elblągu. W czołowej piątce są jeszcze: Warszawa (173), Gdańsk (155), Olsztyn (110) i Pasłęk (86).

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.