Czwartek, 20.02.2020, Imieniny: Leon, Ludmila, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Młodzicy młodsi Concordii wygrali sparing z Jaguarem Gdańsk

11.03.2019, 18:30:12 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzicy młodsi Concordii wygrali sparing z Jaguarem Gdańsk
fot. Michał Niesiobędzki

W minioną sobotę (9 marca) młodzicy Concordii z rocznika 2007 rozegrali pierwszy w zimowej przerwie sparing na świeżym powietrzu. Sprawdzian wypadł dla pomarańczowo-czarnych bardzo udanie. Podopieczni trenera Bartłomieja Florka pokonali na boisku przy ul. Skrzydlatej mocny Jaguar Gdańsk 3:1. Bramki dla Słoników w tym spotkaniu zdobywali: Tymoteusz Budziwojski, Adam Cenkner i Dawid Kruszyński.

Warto dodać, że Concordia w sobotnim sparingu zagrała osłabiona brakiem kilku zawodników. Z różnych powodów zagrać nie mogli m.in. Aleksey Bogusławski, Radosław Lewandowski, Oskar Błaszkiewicz, Michał Stolf, Kacper Wójcik i Hubert Rowiński. Mimo to pomarańczowo-czarni poradzili sobie z rówieśnikami z gdańskiego Jaguara.
 

Chłopcy zagrali po raz pierwszy od dłuższego czasu sparing po dziewięciu. Muszę przyznać, że mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy na rywalem z Gdańska. Graliśmy agresywnie, dobrze operując piłką. Natomiast druga część spotkania nie była dobra z naszej strony. Przegrywaliśmy pojedynki i było za dużo chaosu. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z postawy chłopców. Uczą się grania z mocnymi rywalami i z każdym meczem łapią niezbędne doświadczenie. Na tym etapie będzie sporo meczów dobrych i słabszych. Ciężko wymagać od chłopców w tym wieku równej formy sportowej

– podsumował sobotni sparing trener rocznika 2007 Concordii Bartłomiej Florek.

Concordia Elbląg – Jaguar Gdańsk 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Tymoteusz Budziwojski (20'), 2:0 Adam Cenkner (28'), 2:1 (52'), 3:1 Dawid Kruszyński (60')

Concordia: Adrian Jasieniecki - Mateusz Lauryn, Grzegorz Puzio, Hubert Fercho, Dominik Chwoszcz, Adam Cenkner, Brian Raburski, Adam Kopczak, Miłosz Rzeczycki.
Zagrali także: Tymoteusz Budziwojski, Dawid Kruszyński, Oliwier Tytek.

Grano 2x35 minut.

Kolejnym przetarciem dla młodzików Concordii będzie turniej na trawiastym boisku. Turniej organizowany przez Naki Olsztyn odbędzie się w najbliższy weekend. Liczymy na kolejny dobry występ Słoników przed rozgrywkami ligowymi w Ekstraklasie młodzika, które startują już 30 marca.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.