Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Cztery roczniki Concordii trenują na obozie w Olecku

30.01.2019, 20:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Cztery roczniki Concordii trenują na obozie w Olecku
fot. Michał Niesiobędzki

Trzy drużyny Concordii z roczników od 2004 do 2007 przebywają na tygodniowym obozie przygotowawczym w Olecku. 30 zawodników, pod okiem trenerów Bartłomieja Florka, Dawida Kucharzewskiego i Michała Niesiobędzkiego, codziennie odbywa treningi na boisku, w hali i na basenie. Każdego dnia pomarańczowo-czarni rozgrywają również mecze sparingowe.

Wspólny obóz w Olecku, na którym przebywają zespoły trampkarza (2004-2005), młodzika starszego (2006) i młodzika młodszego (2007), potrwa od 26 stycznia do 2 lutego. 30 zawodników oraz 3 trenerów zakwaterowanych jest w pensjonacie znajdującym się nad jeziorem Olecko Wielkie.
 

Pogoda nam dopisuje. Warunki do treningów mamy świetne. Codziennie trenujemy na pełnowymiarowym sztucznym boisku. Zajęcia mamy również w hali sportowej oraz na basenie. Gramy również mecze sparingowe m.in. z Roną Ełk i Czarnymi Olecko

– relacjonuje Michał Niesiobędzki, który jest asystentem trenera w drużynie młodzika Concordii z rocznika 2007.

Zarówno trampkarze jak i oba roczniki młodzików Concordii przygotowują się w Olecku do wiosennych rozgrywek ligowych, które rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia. Dla zespołu z rocznika 2007 obóz jest również okazją do ostatnich szlifów przed czekającym go ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa PZPN U-12, który 16-17 lutego odbędzie się w Warszawie.

Na obóz do Olecka pojechali: Oskar Bartosiński, Wojciech Chrząszcz, Dominik Czacharowski, Paweł Dymski, Mateusz Kępczyński, Ksawery Madeja, Filip Moneta, Paweł Pakuła, Michał Sowa, Szymon Staszyński, Filip Sznajder, Jan Boruszka, Przemysław Dębecki, Fabian Dutkiewicz, Karol Jakubowski, Dominik Kalkowski, Antoni Marcinkiewicz, Maksymilian Materek, Fabian Ostaszewski, Piotr Seroczyński, Tymoteusz Budziwojski, Adam Cenkner, Dominik Chwoszcz, Hubert Fercho, Adam Kopczak, Dawid Kruszyński, Grzegorz Puzio, Miłosz Rzeczycki, Michał Stolf, Oliwier Tytek, Kacper Wójcik.

Trenerzy: Bartłomiej Florek, Dawid Kucharzewski i Michał Niesiobędzki.

Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.