Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Drużyna Concordii z rocznika 2008 wyjechała na obóz do Władysławowa

28.01.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Drużyna Concordii z rocznika 2008 wyjechała na obóz do Władysławowa
fot. Marcin Szweda

Zespół orlika starszego Concordii od niedzieli (27 stycznia) przebywa na tygodniowym obozie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Młodzi podopieczni trenera Marcina Szwedy będą przygotowywać się do rundy wiosennej trenując dwa razy dziennie, rozgrywając mecze oraz korzystając z basenu. Podczas pobytu we Władysławowie chłopcy będą również poznawać tajniki gry na większym boisku w kontekście czekającej ich w tym roku zmiany kategorii wiekowej młodzika.

Na tygodniowy obóz do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie pojechało 18 zawodników zespołu Concordii z rocznika 2008, w tym dwóch wyróżniających się z rocznika 2009. W gronie tym znaleźli się również nowi zawodnicy trenujący z zespołem od niedawna.

Kadra Concordii na obóz w Cetniewie: Bartosz Indyk, Borys Racławski, Przemysław Wiczyński, Jakub Mielniczuk, Marceli Ptaszek, Patryk Mikuta, Filip Haufa, Michał Styczeń (2009), Remigiusz Lipowski, Wojciech Buła, Konrad Maziarz, Paweł Nowak, Beniamin Materek (2009), Mateusz Wojtuciszyn, Krystian Rybka, Gabriel Wieliczko, Igor Łesyk, Aleksander Janaszak.
 

Znajdujemy się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, więc lepszych warunków nie mogliśmy sobie wyobrazić. Wszystkie obiekty znajdują się koło siebie: boisko sztuczne, hala pełnowymiarowa, basen ze zjeżdżalniami

– wymienia trener rocznika 2008 Concordii Marcin Szweda.

Podczas obozu, od 27 stycznia do 2 lutego, pomarańczowo-czarni trenować będą dwa razy dziennie. Korzystać będą również z basenu oraz rozegrają sparing z MKS Władysławowo oraz jedną grę wewnętrzną.
 

Plan treningów jest dość prosty. Cały obóz będziemy pracować nad techniką indywidualną chłopców oraz będziemy wprowadzać podstawowe zasady gry na dużym boisku. Jest to wywołane tym, że chłopcy już za 7 miesięcy będą przechodzić z Orlika do Młodzika, gdzie zmieniają się wymiary boiska oraz ilość zawodników. Jest to bardzo duża różnica i dlatego chcę wykorzystać czas spędzony w Cetniewie do wprowadzenia chłopców do gry na większym boisku

– wyjaśnia trener Marcin Szweda.
 

W trakcie pobytu (jeśli pogoda pozwoli), chłopcy będą też mieli okazję obejrzeć sparingowy mecz pierwszoligowców Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice.

Po powrocie z obozu, w lutym i marcu orlicy Concordii mają zaplanowane gry sparingowe. Początek rozgrywek ligowych planowany jest na ostatni weekend kwietnia.

Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.