Środa, 24.04.2024, Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Szalony mecz na rozpoczęcie sezonu. Trampkarze Concordii zremisowali z Dębem Kadyny

27.08.2018, 15:21:13 Rozmiar tekstu: A A A

W spotkaniu 1 kolejki II ligi zespół trampkarza Concordii zremisował na własnym stadionie z Dębem Kadyny 3:3. Mecz miał wiele zwrotów akcji. Pomarańczowo-czarni po bramkach Iwo Rudzińskiego i Olafa Fercho prowadzili na 30 minut przed końcem meczu 2:0. Później do głosu doszli goście, którzy zdobyli trzy gole z rzędu i objęli prowadzenie 3:2. Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Andrzej Nasarzewski i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Był to pierwszy mecz naszego zespołu po jedenastu na boisku. Pierwszą połowę zaczęliśmy bardzo optymistycznie. Wszystko układało się po naszej myśli, bo utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, stwarzaliśmy sobie sytuacje i gdybyśmy je wszystkie wykorzystali wynik byłby całkiem inny. Druga połowa wyglądała już inaczej. To przeciwnik przejął inicjatywę, do tego doszło kilka zmian w naszym składzie i nasi defensorzy popełnili kilka błędów. Przez to straciliśmy bramki. Wszystko zakończyło się jednak dobrze dla nas, bo w ostatnich minutach błąd popełnił bramkarz rywala i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Podsumowując, przed nami jeszcze bardzo dużo pracy nad zgraniem zespołu

– powiedział po meczu Dawid Kucharzewski, trener zespołu trampkarzy Concordii.

Concordia Elbląg – Dąb Kadyny 3:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Iwo Rudziński (9'), 2:0 Olaf Fercho (44'), 2:1 Adrian Paszkowski (51'), 2:2 Filip Dąbrowski (61'), 2:3 Adrian Paszkowski (71'), 3:3 Andrzej Nasarzewski (80'+1)

Concordia: Fabian Kotyza – Krzysztof Wróblewski, Andrzej Nasarzewski, Olaf Fercho (58' Dominik Politański), Iwo Rudziński (47' Jakub Brzuziewski), Adrian Mikołejko (67' Szymon Staszyński), Michał Sowa, Wojciech Chrząszcz, Kacper Olesiński (46' Maciej Błaszczuk), Maciej Błaszczuk, Mateusz Kępczyński.

Inne wyniki 1 kolejki II ligi trampkarza w grupie 2: Zatoka Braniewo – Polonia Markusy 6:2, Agat Jegłownik – Polonia Pasłęk 0:13.

W 2 kolejce nasi trampkarze zmierzą się u siebie z Zatoką Braniewo. Mecz odbędzie się w niedzielę, 2 września o godz. 14:00 na stadionie przy Krakusa.