Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych Concordii w pierwszym letnim sparingu

02.08.2018, 16:47:23 Rozmiar tekstu: A A A
Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych Concordii w pierwszym letnim sparingu
Juniorzy młodsi Concordii przebywają na obozie w Bydgoszczy (fot. Krzysztof Machiński)

Juniorzy młodsi Concordii podczas obozu dochodzeniowego w Bydgoszczy, rozegrali swój pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Krzysztofa Machińskiego wysoko pokonali juniorów młodszych Gwiazdy Bydgoszcz wygrywając 5:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Szymon Ratajczyk. Oprócz niego do bramki rywala trafiali także Jakub Rękawek i Olaf Fercho.

Piłkarze juniora młodszego Concordii od poniedziałku, 30 lipca przebywają w Bydgoszczy na tygodniowym obozie dochodzeniowym. Na obóz trener Krzysztof Machiński zabrał 16 zawodników. Z różnych powodów zabrakło trzech piłkarzy m.in. bramkarza Juliana Cieśli i napastnika Michała Błaszczyka.
 

Chłopcy pracują bardzo ciężko i podchodzą bardzo profesjonalnie do każdych zajęć, a tych jest dużo, bo pracujemy 3 razy dziennie. Na obozie jest fajna atmosfera. Trochę doskwiera nam pogoda, ale mamy fajnie dobrane godziny zajęć, więc nie trenujemy w największym upale

– mówi trener juniorów młodszych Concordii Krzysztof Machiński.

W środę pomarańczowo-czarni rozegrali pierwszy mecz sparingowy, w którym wysoko pokonali Gwiazdę Bydgoszcz 5:1. Świetną skutecznością w tym pojedynku wykazał się zwłaszcza wracający z wypożyczenia do Olimpii Elbląg Szymon Ratajczyk.

Gwiazda Bydgoszcz – Concordia Elbląg 1:5 (0:4)
Bramki dla Concordii: Szymon Ratajczyk 3, Jakub Rękawek, Olaf Fercho.

Concordia: Dawid Spychalski - Hubert Piech, Kacper Fedyna, Wiktor Kaczorowski, Piotr Szuplewski, Szymon Drewek, Iwo Rudziński, Hubert Dąbrowski, Jakub Rękawek, Jakub Rodzik, Szymon Ratajczyk.
W drugiej połowie zagrali także: Szymon Bober, Maksymilian Szymborski, Olaf Fercho, Kacper Trochowski, Sebastian Wojnowski.

Po obozie w Bydgoszczy, który zakończy się w niedzielę, juniorzy młodsi przygotowywać się będą na własnych obiektach. Swój kolejny sparing rozegrają 10 sierpnia z seniorskim zespołem GDKiS Mady Ostaszewo (A-klasa pomorska).

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ trener
  Piątek, 03.08

  Jak może być obóz dochodzeniowy na wyjeździe? Ale i tak bywa. Codziennie z Bydgoszczy dojeżdżają do Elbląga na nocleg. Można i tak !!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.