Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2018

Najpiękniejsza Para Studniówki II LO odwiedziła naszą redakcję

07.03.2018, 10:30:35 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki II LO odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Julia Roszkowska i Maciej Kaczmarczyk, czyli zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki II LO odwiedzili redakcję info.elblag.pl.

Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl uczestniczyła w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku organizowane były w naszym mieście. Komisja, podczas każdego Balu, wybierała dziesięć par. Zwracaliśmy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiliśmy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mieli oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.


Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie miano "Najpiękniejszej Pary Studniówki II LO" należy do Julii Roszkowskiej i Macieja Kaczmarczyka!


To było dla nas duże zaskoczenie, że zostaliśmy wybrali do dziesiątki najpiękniejszych. Wiedzieliśmy, że jest organizowany taki Plebiscyt, ale nie spodziewaliśmy się, że to nas wybiorą. Miło nam się zrobiło, że jednak to nas zauważono

– mówił Maciej.


Para przyznała, że rywalizacja była zacięta. - Wszyscy bardzo miło zareagowali na nasz udział w Plebiscycie. Nie spotkaliśmy się z omową, żeby ktoś powiedział, że na nas nie zagłosuje – zapewniał Maciej. - Trzymaliśmy rękę na pulsie jeśli chodzi o wyniki, bo wyniki zmieniały się co chwilę.


W głosowanie zaangażowali byli znajomi, ale też i rodziny zwycięzkiej pary.

Najwięcej na pewno głosowały nasze rodziny. Mogliśmy też liczyć na naszych znajomych. Bardzo fajny był ten Plebiscyt. Cieszyliśmy się, że każdy chciał nam pomóc

– zaznaczył Maciej.


Zwycięska para otrzymała: bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Złota Arka, zaproszenie na kręgle do Yolo Club, karnet miesięczny - Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans, podwójne zaproszenie do wybranego pokoju zagadek w Domu Gier - ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun, zaproszenie na wybrany trening w JUMP Fitness sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- Nagrody są bardzo atrakcyjne i jest ich sporo. Są też urozmaicone, co też jest bardzo fajne – dodał Maciej.

 Dziś rozpocznie się Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2018!


Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!


Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 oprócz tytułu, będą:


- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678 (nagroda o wartosći 2800 zł)


- 12 treningów z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394  (nagroda o wartości 600 zł)


- przedłużenie paznokci (żel na tipsie) oraz założenie rzęs (1:1) (nagroda o wartości 200 zł) sponsorowany przez New Look - Strefę Piękna – tel. 609 506 062


- dwa karnety miesięczne do siłowni Odessa (nagroda o wartości 178 zł)


- zaproszenie do pokoju zagadek dla 4 osób (nagroda o wartości 140 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- karnet OPEN na zajęcia Fitness (nagroda o wartości 150 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- zaproszenie na trening próbny w systemie EMS (nagroda o wartości 49 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1299610137939