Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Coco - na dom czeka całe swoje życie, czyli prawie 9 lat

07.11.2016, 09:03:22 Rozmiar tekstu: A A A
Coco - na dom czeka całe swoje życie, czyli prawie 9 lat

Czarna, nieduża, niepozorna sunia. Zwykle schowana w najdalszy kąt boksu, nikomu się nie narzuca, całą sobą daje do zrozumienia, że "jej tu nie ma". Znakiem rozpoznawczym Coco jest różowa blizna nad noskiem i biały piorun na piersi. I to spojrzenie - jakże wymowne...

Coco najpewniej i najbezpieczniej czuje się wśród innych psów. Na spacerach zawsze pilnuje się towarzysza z boksu, jest dosłownie jego cieniem. Nigdy nie wykazała agresji w stosunku do ludzi, jest bardzo delikatna i łagodna. Potrzebuje chwili, by przekonać się, że wyciągnięta ku niej ręka nie zrobi jej krzywdy, a wtedy z zaciekawieniem obserwuje człowieka i nieśmiało merda ogonem. Jest cichutka, grzeczna, spokojna. Ładnie chodzi na smyczy.

Ta sunia nie zna innego życia niż to w schronisku, dlatego potrzebuje cierpliwego, spokojnego i wyrozumiałego opiekuna, który wszystkiego ją nauczy i pokaże, jak piękne może być życie. Z pewnością towarzystwo innego psa w nowym domu sprawi, że Coco podpatrując od niego różne zachowania, szybciej przełamie swój lęk i niepewność. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że jej życie rozpoczęte w schronisku miałoby się tutaj zakończyć. Czy ktoś zlituje się nad jej losem...?


OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.048052072525