Wtorek, 2.12.2025, Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo. Kobieta i dziecko w szpitalu

06.10.2025, 17:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Straciła panowanie nad autem, uderzyła w drzewo. Kobieta i dziecko w szpitalu
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

Na drodze krajowej nr 54 w gminie Braniewo samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierująca pojazdem kobieta oraz dziecko zostali przewiezieni do szpitala w Elblągu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

 

 

Do groźnego zdarzenia doszło dziś, 6 października kilka minut po godz. 14 w pobliżu miejscowości Glinka (gmina Braniewo). - Kobieta kierująca autem osobowym marki Honda CRV straciła panowanie nad pojazdem, który wpadł do rowu. Pojazd uderzył w przydrożne drzewa. Kobieta oraz dziecko zostali przewiezieni przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Elblągu - poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

 

 

 

Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, dodaje KP PSP w Braniewie.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    --7
    ~ do Braniewa
    Poniedziałek, 06.10

    Dlaczego takie świry blokują nam szpital w Elblągu?

  2. 2
    +1
    ~ Spoko
    Wtorek, 07.10

    O niech Wypadek ? Szalona czy denerwuje sie jazda ?Ale dobrze wypadek . Trudno

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1940159797668