Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Samochód osobowy wpadł na drzewo

26.10.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Samochód osobowy wpadł na drzewo
Fot. Komenda Powiatowa PSP w Sztumie

22 października 2022 roku o godzinie 01:52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sztumie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 515 w miejscowości Litewki – samochód osobowy wpadł na drzewo.

 

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP ze Sztumu, OSP KSRG Dzierzgoń, Policję dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku samochód osobowy jest mocno uszkodzony, pasażer podróżujący z tyłu pojazdu – zakleszczony, kierowca i drugi pasażer poza pojazdem – przytomni.

 

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, użycie narzędzi hydraulicznych w celu uzyskania dostępu do zakleszczonego pasażera, udzielenie KPP poszkodowanym.

 

W działaniach trwających dwie godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej w sile 13 strażaków, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Komenda Powiatowa PSP w Sztumie

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mi
  Czwartek, 27.10

  Drzewa uważajcie na samochody POtrafią na was wpaść

 2. 2
  0
  ~ Gosc
  Czwartek, 27.10

  GSZ był już na ostatniej prostej do mety. Tytuł mistrza wsi był w zasięgu wzroku...niestety gruzobolid F1 wypadł z toru, roztrzaskując się o drzewo. Cóż za strata dla teamu GSZ...był to jeden z najlepszych samozwańczych mistrzów kierownicy. Kibicie modlą się o to, aby już nigdy nie wrócił za kierownicę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.016459941864