Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Kibice mają dość. „Wróblewski zapomniałeś, jak Olimpię oszukałeś” (sonda)

09.12.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kibice mają dość. „Wróblewski zapomniałeś, jak Olimpię oszukałeś” (sonda)

Kibicom Olimpii Elbląg od lat obiecywano nowy stadion. Czy zdaniem kibiców Prezydent Elbląga Witold Wróblewski dotrzyma słowa?

 


Podczas ostatniego w tym roku meczu Olimpia Elbląg przed własną publicznością zmierzyła się z Motorem Lublin. Kibice Olimpijczyków skorzystali z okazji, by i tym razem wyrazić swoje niezadowolenie dotyczące stanu stadionu przy ul. Agrykola. Skandowali m. in. hasła „Nowy stadion dla Elbląga” oraz „Wróblewski zapomniałeś, jak Olimpię oszukałeś”. Czy ich zdaniem nie ma szans, aby Prezydent Elbląga Witold Wróblewski dotrzymał słowa w tej kwestii?

 

 

A dlaczego miałbym wierzyć, że prezydent Wróblewski dotrzyma słowa? Inni prezydenci obiecywali i nie dotrzymywali. Pan Wróblewski idzie tą samą ścieżką. Obiecał i nie dotrzymuje słowa. Na tym stadionie nie dzieje się nic, żeby poprawić komfort oglądania meczów w Elblągu. Od powstanie w 1951 r. tak naprawdę została zrobiona tymczasowa, metalowa trybuna

 

- stwierdził jeden z kibiców.Więcej wypowiedzi kibiców w materiale filmowym.

 

 

 1 grudnia w Urzędzie Miejskim w Elblągu odbyło się spotkanie Zarządu ZKS Olimpia Elbląg z Prezydentem Witoldem Wróblewskim. Poinformowano, że w latach 2015-2022 na wsparcie ZKS Olimpia samorząd przeznaczył 20 mln złotych. Zarząd Olimpii dziękował Prezydentowi za współpracę.
 

 

Kilka dni temu Prezydent Witold Wróblewski podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa sanitariatu na terenie stadionu miejskiego, modernizacji kas biletowych, rewitalizacja nawierzchni od ul. Agrykola oraz budowa parkingu”.
 

 

Zakres prac obejmuje między innymi: roboty rozbiórkowe, budowę sanitariatu na terenie stadionu miejskiego, budowę pomieszczenia depozytowego do przechowywania przedmiotów kibiców, modernizację kas biletowych, odnowienie ceglanej elewacji i drzwi, naprawę dachu, wykonanie niezbędnych przyłączy wod.-kan. i elektrycznych, rewitalizację nawierzchni - dojścia do kasy, dojścia do 2 kontenerów użytkowych, chodnika przy wejściu na stadion oraz naprawę i wymianę ogrodzenia.

 


Niektórych kibiców zastanawia fakt, że podsumowanie współpracy z Zarządem Olimpii i podpisanie umowy nastąpiło dopiero w trakcie trwania kampanii referendalnej. To przypadek czy zamierzone działania? Jak sądzą nasi czytelnicy?

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 50

%94.0 %6.0


Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ Inc
  Piątek, 09.12

  Gruby niedopuści do awansu po co ta farsa ... najpierw odwołali plebana poten znów został wybrany ... tam trzeba konsekwencji

 2. 2
  +12
  ~ kuk
  Piątek, 09.12

  No niestety widmo referendum dało asumpt do ... działania, ale czy z efektem dla prezydenta? Czy nie lepiej by prezydent zrezygnował tak sam z siebie, byłoby to honorowe odejście a nie poprzez odwołanie przez mieszkańców?

 3. 3
  --20
  ~ Jm
  Piątek, 09.12

  Słucham tego młodego człowieka. Widać nie zdaje sobie sprawę, że wszystkie fundusze krajowe i regionalne są zablokowane przez obecny rząd. Wszyscy czekają na pieniądze UE.

 4. 4
  0
  ~ Ploterek
  Piątek, 09.12

  Żeby był nowy stadion to trzeba trzymać jakiś poziom gry. Tymczasem za dobry to on nie jest, więc obecny stadion wystarczy dla tych skórokopów. Są pilniejsze potrzeby niż nowy stadion za dziesiątki milionów złotych. Elbląga po prostu na to nie stać, zrozumcie to patole z A8

 5. 5
  +12
  ~ Barabolec
  Piątek, 09.12

  Odwołajcie zarząd, który mu klakieruje. A tancerz jak się pięknie prezentuje!!!

 6. 6
  +3
  ~ Arek.M
  Piątek, 09.12

  Niech ta cała olimpia zacznie płacić za użytkowanie stadionu, a miasto przestanie sponsorować ten śmieszny klub. Dość marnowania naszych pieniędzy.

 7. 7
  +6
  ~ wieśblong
  Piątek, 09.12

  A o kolejnej awarii złomowozów elbląskim zwanych szumnie tramwajami znowu cicho???? Kolejny raz nie było jak dojechać do pracy, szkoły, lekarza. Może tak od razu 10zł za bilecik, co się będziemy rozdrabniać.

 8. 8
  +9
  ~ Kibic
  Piątek, 09.12

  Dosyć obietnic,dosyć czarowania. REFERENDUM i PRECZ a kibice pokażą aut za obiecanki cacanki.

 9. 9
  +1
  ~ Elblazanin
  Piątek, 09.12

  Przecież wiadomo kto pisze te komentarz. Jeden pisze, żeby mieć stadion trzeba trzymać poziom- widać że dawno na meczu nie był, drugiemu się Olimpia nie podoba- ten widać się nie zna na piłce w Elblągu. To nakaz odgórny wydany przez władze UM. I tyle. Nowy Stadion Dla Elbląga!!!

 10. 10
  +20
  ~ kim i skąd on jest?
  Piątek, 09.12

  Jeżeli Wróblewski kibolom nie dotrzymał słowa, to nikomu nie dotrzymał. Obiecywał Niderlandy każdemu przed wyborami i "po" zapomniał o spełnieniu obietnicy. Swoje "słowo honoru" sprzedał za 20% GJ.Tylko Marysi zrobił dobrze bez obietnicy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1280121803284