Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tym wykonaniem "Kasztanów" Swietłana, Gabrysia i Antek wzruszyli jurorów do łez

12.02.2018, 14:12:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tym wykonaniem "Kasztanów" Swietłana, Gabrysia i Antek wzruszyli jurorów do łez
źródło: vod.tvp.pl (The Voice Kids)

W sobotnim (10 lutego) odcinku programu Voice Kids do Bitew stanęła drużyna Edyty Górniak. W składzie ekipy tej jurorki znalazły się również dwie elblążanki: Gabrysia Piotrowska i Swietłana Boguska. Dziewczynki mimo wyciskającego łzy z oczu wykonania piosenki "Kasztany" pożegnały się z programem.

Przesłuchania w ciemno do pierwszej, polskiej edycji programu Voice Kids, przeszło troje elblążan: Swietłana Boguska, Gabriela Piotrowska i Maksymilian Więckowski. W poprzednim odcinku, podczas Bitew drużyny Tomsona i Barona, z programu odpadł Maks.

W minioną sobotę (10 lutego) w wokalnych potyczkach zmierzyli się młodzi wokaliści z ekipy Edyty Górniak, w której nbyły również Swietłana i Gabrysia. Dziewczynki wystąpiły w trio z Antkiem Karasiem. Dzieci zaśpiewały piosenkę "Kasztany" z repertuaru Edyty Górniak. To wykonanie chwyciło za serca jurorów.

To nieprawdopodobne jak się pracuje z takimi dziećmi. W tym wieku przy tej naturalności i takiej anielskości można tylko dać im przestrzeń i nie przeszkadzać

- mówiła o pracy z trio Edyta Górniak.

Przenieśliście nas w inny wymiar. Na chwilę zapomniałem o tym, że tutaj jesteśmy i znalazłem się z wami i z waszymi pięknymi głosami, z tym, jak pięknie pozwoliliście oddychać tej piosence

- mówił po występie Dawid Kwiatkowski.

Edyta Górniak miała niezwykle trudne zadanie, aby spośród trójki utalentowanych dzieci, wyłonić jedną osobę, która pozostanie w programie. Ostatecznie jej wybór padł na Antka.

O dziewczynkach, mimo ich pożegnania z programem, na pewno jeszcze nie raz usłyszymy. Obie mimo młodego wieku są niezwykle utalentowane. Gabrysia należy do taneczno-wokalnego zespołu Szalone Małolaty, gdzie uczy się śpiewu pod okiem Katarzyny Panicz. Swietłana w ubiegłym roku wykonaniem utworu "Tańczące Eurydyki" Anny German podbiła serca jurorów festiwalu w Swietłogorsku. Pokonała wszystkich wokalistów w swojej kategorii wiekowej, z kilku krajów, między innymi z Łotwy, Rosji, Litwy.

The Voice Kids, jest dziecięcą wersją The Voice of Poland. W tym roku Telewizja Polska przygotowała pierwszą edycję programu, który swoich wersji doczekał się w blisko 30 krajach. Jego zasady są niemal takie same jak w dorosłym odpowiedniku. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Thompson i Baron weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.


 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ wasyl
  Poniedziałek, 12.02

  nie wiem po co Górniakowa wybrała tego chłopaczka, on najgorzej śpiewał

 2. 2
  +1
  ~ Arghff
  Poniedziałek, 12.02

  Kasztany Popka?

 3. 3
  +7
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 12.02

  Jesteśmy z Was dumni .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2087981700897