Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Przepiękne choinki (fotoreportaż)

14.12.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przepiękne choinki (fotoreportaż)

Podsumowany został konkurs „Ekologiczna choinka” zorganizowany przez Przedszkole nr 11 i Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid”. W konkursie udział wzięły dzieci z 14 elbląskich przedszkoli.

- Pomysłowość i inwencja twórcza uczestników konkursu zaskoczyła organizatorów – powiedziała Joanna Józefiak ze "Światowida". - Pojawiły się choinki zrobione np. z suszonych liści, ze słomy, z rolek po papierze toaletowym, gdzie ozdobami były suszone owoce, piórka, patyczki, papierki od cukierków, plastikowe opakowania czy kolorowe bibuły. Jednym z ciekawszych i oryginalnych pomysłów była choinka z puszek i nakrętek po napojach.

Pierwsze miejsce zdobyła praca dzieci z Przedszkola nr 11 pod kierunkiem Anny Morczyńskiej i Joanny Krajewskiej, drugie - ex equo: choinka dzieci z Przedszkola nr 14 (Zuzi Markowskiej, Julii Rokickiej, Agaty Pluty i Agnieszki Rawwo pod kierunkiem Hanny Kaczmarczyk i Marioli Kokoszki) oraz z Przedszkola Niepublicznego “Wiki” (Wiktorii Gaury, Wiktorii Wiśniewskiej, Aleksandry Łukaszczyk pod kierunkiem nauczycielki Reginy Bonieckiej).

Trzecie miejsce przyznano maluchom z Przedszkola nr 13 “Mały turysta” (Ani Pilipczuk, Klaudii Dziubie, Kacprowi Bogdan pod kierunkiem nauczycielek Małgorzaty Zaniewskiej i Anny Woźniak).

Pozostałe prace zgłoszone na konkurs otrzymały równorzędne wyróżnienia.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Ekologiczna choinka 2005 ( zdjęć 27 )
Dodano: 2005-12-14 | fot. Adam Wołosz
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.