Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Stypendium dla studentów

08.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Fundacja Elbląg przystąpiła do III edycji Programu Stypendiów Pomostowych, którego celem jest ułatwienie młodzieży ze wsi i małych miast pokonania trudności finansowych związanych z rozpoczęciem nauki w szkole wyższej.

Adresatami Programu są pochodzący ze wsi lub małych miast (do 20 tys. mieszkańców) maturzyści, którzy zostali przyjęci na I rok studiów dziennych magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym. O stypendium mogą ubiegać się maturzyści z rodzin o bardzo niskich dochodach i jednocześnie osiągający dobre wyniki w nauce. Stypendium wynosi 3800 i jest wypłacane w 10 ratach po 380 zł. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie wniosku aplikacyjnego wraz ze wszystkimi załącznikami w siedzibie Fundacji przy ul. Związku Jaszczurczego17 w Elblągu do 31 lipca.

Program Stypendiów Pomostowych jest wspólnym przedsięwzięciem Narodowego Banku Polskiego, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i pozarządowych organizacji lokalnych. Administratorem programu jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

Wnioski aplikacyjne oraz regulamin Programu dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0649268627167