Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Graj o pracę i wakacje z Grupą ENERGA

27.07.2010, 00:08:02 Rozmiar tekstu: A A A
Graj o pracę i wakacje z Grupą ENERGA

ENERGA, jako pierwsza firma na rynku, zatrudni Klienta jako Lidera Projektu rozwoju elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Osoba, która wygra konkurs, otrzyma 6-miesięczną ofertę współpracy. Z kolei 10 innych klientów - autorów najlepszych haseł promujących eBOK, ENERGA wyśle na atrakcyjne wakacje.

Aby wziąć udział w walce o nagrodę - współpracę z firmą, należy zarejestrować się w eBOK oraz wypełnić formularz z zadaniem konkursowym w formie prezentacji PowerPoint.

- Zadanie polega na przedstawieniu propozycji rozwoju funkcjonalności eBOK, czyli udoskonalenia i wzbogacenia tej nowoczesnej platformy komunikacji z klientem o nowe możliwości, dzięki którym klient mógłby  załatwić przez eBOK inne sprawy, uzyskać dodatkową informację, czy łatwiej mógłby się poruszać w programie.  - wskazuje Beata Ostrowska rzecznik prasowy ENEGRA S.A. - Zwycięzca zostanie nagrodzony propozycją umowy o dzieło na okres 6 miesięcy na stanowisku  Lider Projektu Rozwoju eBOK. Ponadto weźmie udział w szkoleniu z zakresu zarządzania projektami. - dodaje Beata Ostrowska.

ENERGA przygotowała też konkurs na najlepsze hasło promujące eBOK. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się w eBOK oraz wypełnić formularz odpowiadając na proste pytania konkursowe. Autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni voucherami na wyjazd wakacyjny o wartości 3000 PLN każdy.

- Voucher będzie ważny przez  rok od daty jego wystawienia, na całą ofertę biura podróży, z możliwością wyboru miejsca i terminu wypoczynku. - podkreśla Beata Ostrowska.

Rejestracja i regulamin konkursów na stronie http://www.energa.pl/konkurs 

ENERGA uruchomiła elektroniczne Biuro Obsługi Klienta jesienią ubiegłego roku. eBOK umożliwia między innymi skorzystanie z opcji darmowego powiadomienia za pomocą sms oraz e-maila. Przesyłany komunikat może zawierać informację  o:   wystawieniu faktury za energię elektryczną, zbliżającym się terminie płatności faktury za energię elektryczną, zaksięgowaniu wpłaty za energię elektryczną, sprawdzenie swojego salda rachunku, czy terminu płatności, sprawdzenie danych z faktury oraz dokonanych bieżących jak również archiwalnych wpłat, wyświetlenie wykresów oraz statystyk w zadanym okresie związanych ze zużyciem energii, zamówienie nowych produktów, promocji, wgląd i edycję swoich danych teleadresowych platformą internetową, która ma na celu ułatwienie i usprawnienie kontaktu klienta z ENERGĄ.

Korzystanie z portalu jest bezpłatne i nie wymaga żadnych formalności. Wystarczy, że klient  zaloguje się. Korzystanie z eBOK-u odbywa się w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu z internetem, a podawane w czasie rejestracji dane oraz przeglądane w eBOK informacje są bezpieczne i niedostępne dla niepowołanych osób. eBOK jest dostępny przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, jest platformą działającą dla klientów ze wszystkich oddziałów ENERGI w ten sam sposób.

MB

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Niestety
  Wtorek, 27.07

  Szkoda, że nie ma lepszej nagrody w 2. konkursie

 2. 2
  0
  ~ w
  Wtorek, 27.07

  Szkoda, że "eBOK" nie jest taki przewidywalny i nie powiadomi o wyłączeniu prądu, np. w CZASIE MECZU!!! Cwaniaki tylko "robią pod siebie"!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4854519367218