Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

38-latek zatrzymany za włamania, kradzieże i… narkotyki

29.05.2024, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
38-latek zatrzymany za włamania, kradzieże i… narkotyki

88 gramów marihuany miał w mieszkaniu pewien 38-latek z Elbląga. Policjanci odwiedzili go rano w mieszkaniu a gdy ten usłyszał, pukanie do drzwi i głośne „Policja”, wyrzucił przez okno jedno foliowe zawiniątko z suszem. Drugie foliowe zawiniątko również z marihuaną funkcjonariusze znaleźli u niego w mieszkaniu.

 


To jednak nie koniec a właściwie początek całej historii. Mężczyzna był bowiem typowany do kradzieży w drogerii przy ul. Królewieckiej. Tam miał bowiem zabrać ze sklepu nie płacąc za niego, towar o łącznej wartości 830 złotych. Były to głównie maszynki do golenia. Mężczyznę typowano również do kradzieży z włamaniem do jednego z budynków na terenie Elbląga. 38-latek kilkakrotnie włamywał się do wspomnianego budynku, wynosząc mienie od kabli i grzejników zaczynając na łóżkach polowych kończąc. Dziś przedstawiono mu zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających. 38-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Teraz może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Taką bowiem górną granicę kary za włamanie przewiduje Kodeks Karny.

 

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3389918804169