Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Miał skradziony towar, a dodatkowo pijany kierował autem

23.03.2024, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miał skradziony towar, a dodatkowo pijany kierował autem

Policjanci z Pasłęka zatrzymali pewnego 24-latka, który pijany kierował samochodem. Chwilę wcześniej wychodząc z samoobsługowego sklepu zupełnie zapomniał zapłacić za towar. Sytuację tę, gdy ów, opuszczał sklep z towarem  widział policjant, będący po służbie i w tym samym sklepie robiący zakupy. Zadzwonił więc do dyżurnego Komisariatu Policji w Pasłęku i w konsekwencji sprawca kradzieży 5 minut później został zatrzymany przez policyjny patrol.  

 


Sprawcą okazał się 24-latek, który kierował bmw. Policjanci oprócz niezapłaconych zakupów o wartości 500 złotych sprawdzili również trzeźwość mężczyzny. Wynik badania alkotestem to blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 24-latek został zatrzymany. Odpowie teraz za kradzież oraz kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Arc
  Sobota, 23.03

  Dalej głosujcie na Koalicje Oszustów, to będzie więcej takich sytuacji - a teraz jeszcze chcą swój najwierniejszy elektorat wypuścić z więzień. Policjo, czy dalej będziecie wspierać antypolski lewacki rząd i w końcu będziecie się tak ośmieszali jak w lewackiej Kanadzie, gdzie policja apeluje do mieszkańców aby nie zamykali swoich samochodów i nie utrudniali "pracy" złodziejom? ( https://motoryzacja.interia.pl/raport-kradzieze/news-absurdalny-apel-policji-otworz-auto-i-nie-utrudniaj-pracy-zl,nId,7391699 ). Czy może w końcu Policjanci zaczną być Polakami dla Polaków i pójdą razem z nimi przeciwko bezprawiu i antypolonizmowi rządu?

 2. 2
  0
  ~ kek
  Sobota, 23.03

  A samochód odebrano i kiedy licytacja?

 3. 3
  0
  ~ Jamaleg
  Sobota, 23.03

  Ja pie#ole 24 lat a juz tak sprany wyznawca pisu . Wziął bu mu się należało

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84501791000366