Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Miał przy sobie narkotyki, wagę oraz nie swoje karty płatnicze

16.10.2023, 14:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Miał przy sobie narkotyki, wagę oraz nie swoje karty płatnicze

Policyjny patrol prewencji wylegitymował mężczyznę, który wieczorem przebywał na targowisku miejskim. Okazało się, że 18-latek ma przy sobie narkotyki. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem.


Zdarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór przed godziną 22.00 na terenie targowiska miejskiego. Policyjny patrol postanowił wylegitymować 18-latka, który pił w tym miejscu alkohol. Mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami był bardzo nerwowy.

Funkcjonariusze postanowili go przeszukać. W paczce papierosów, którą ów miał w kieszeni znajdowało się foliowe zawiniątko z białą substancją (amfetamina) natomiast w naramiennej torbie 18-latek miał małą elektroniczną wagę. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim  foliowe zawiniątko z suszem oraz trzy woreczki strunowe. Susz po sprawdzeniu testerem okazał się być marihuaną.

Przy 18-latku policjanci znaleźli również 2 karty bankomatowe i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że należały do dwóch różnych osób. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jedną z kart otrzymał od swojego znajomego, drugą… znalazł na targowisku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie teraz przed sądem za posiadanie narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1964728832245