Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

37-latek z Elbląga ukradł sąsiadowi emeryturę

28.06.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
37-latek z Elbląga ukradł sąsiadowi emeryturę

Policjanci z Elbląga zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy swojemu sąsiadowi. Podejrzany miał pomóc w zakupach starszemu koledze z bloku. Skończyło się na kradzieży emerytury. Podejrzany usłyszał zarzut. Pieniądze zostały odzyskane przez policjantów.


Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi z Elbląga, który miał pomóc w zakupach swojemu sąsiadowi. Zamiast tego okradł mężczyznę w jego domu. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca br. w jednym z bloków mieszkalnych w centrum Elbląga. Ze względu na problemy zdrowotne pokrzywdzony poprosił o pomoc sąsiada w codziennych zakupach. Ten poszedł z nim do fryzjera, a później do sklepu. Obydwaj wrócili do domu pokrzywdzonego.

37-latek z niewiadomych przyczyn zaczął się agresywnie zachowywać. Krzyczał i uderzał pięściami w meble. Przerażony, starszy mężczyzna zamknął się w toalecie i zadzwonił po policję. Sprawca zabrał z szafki emeryturę i uciekł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali sprawcę w okolicy budynku. Miał przy sobie pieniądze.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. był wcześniej notowany za kradzieże.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ lolo
  Wtorek, 28.06

  grubo było

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3042049407959