Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

19-latek jechał 112 km/h aleją Piłsudskiego. Tu jest ograniczenie do 40 km/h

26.04.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
19-latek jechał 112 km/h aleją Piłsudskiego. Tu jest ograniczenie do 40 km/h
Fot. Archiwum redakcji

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego elbląskiej komendy w czasie trwania weekendu przebadali trzeźwość blisko 500 kierujących a także zatrzymali do kontroli 132 kierujących, którzy poruszali się z nadmierną prędkością.


I tak w miedzielę (24.04) policyjny patrol zatrzymał w miejscowości Nowy Dwór Elbląski 39-latka, który rozpędził swojego volkswagena do prędkości 116 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Mężczyzna oprócz mandatu i punktów karnych został ukarany zatrzymaniem na 3 miesiące prawa jazdy.


Podobna kara spotkała 19-latka jadącego seatem aleją Piłsudskiego. Zmierzona przez policjantów prędkość to 112 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie jedynie do 40 km/h.Rekordzista jeżeli chodzi o wysokość mandatu to mężczyzna kierujący motocyklem. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 2500 złotych. Wcześniej nagrali go jak jedzie z prędkością  204 km/h. Na tym odcinku jest ograniczenie do 120 km/h. Łącznie podczas weekendu zatrzymano prawa jazdy 8 kierującym za przekroczenie o ponad 50 km/h prędkości w terenie zabudowanym.


Widoczny na jednym z filmów mężczyzna jadący 107 km/h w terenie zabudowanym miał zatrzymane prawo jazdy oraz ukarano go mandatem w wysokości 1500 złotych.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ obserwator elblaga
  Wtorek, 26.04

  Wielkie hallo na Starym Miescie obowiazuje 20/h a wszyscy jjada 60/h I co? I nic

 2. 2
  +10
  ~ Wolna amerykanka.
  Wtorek, 26.04

  Zastanawia mnie jedno. Oto nagminnie pojawiają się informacje, że kierowca zatrzymany za naruszenie przepisów nie posiada prawa jazdy, bo dokument ten wcześniej mu odebrano. Czyli co nikt nad tym nie panuje i dodatkowo taki osobnik karany jest jedynie mandatem tak jakby jego wykroczenie nie było związane z poprzednim. Uważam, że w takich sytuacjach kierowca powinien podlegać aresztowanu i w trybie przyśpieszonym skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności na minimum 1 roku, bo po prostu jest on przestępcom.

 3. 3
  +4
  ~ Kpsynierow gdynskich wyjezdza z wiezowca obok kpsciola
  Wtorek, 26.04

  I strasznie glosne auto jedzie mega szybko do slonecznej i tqm znpwu gaz do dechy. Kiedy z takim id.iotta zrobia porzadek??

 4. 4
  +1
  ~ Brak tvn i polsatu od wczoraj
  Wtorek, 26.04

  Czy redakcja moze napisac o tym bo pewnie wiele osob nie ma. Tv mam nowy, strojenie nie pomaga. Co jest, czemu ich nie ma. W egu mialo byc za dwa miesiace dopiero

 5. 5
  +3
  ~ MO
  Wtorek, 26.04

  Na ul. Piłsudskiego specjalnie ustawiono znak ograniczenia prędkości do 40 km za przejściem dla pieszych (brak jest jego odwołania aż do ul. Wiślickiej) i łapią elblążan prawie codziennie (stoją przy ul. Wiślickiej)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2020800113678