Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci przebadali ponad 800 kierujących

15.03.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci przebadali ponad 800 kierujących
Fot. Archiwum redakcji

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali prędkość oraz trzeźwość kierujących. W ciągu weekendu przebadano na zawartość alkoholu w organizmie ponad 800 kierujących. Zatrzymano łącznie 4 kierujących, u których wynik badania był powyżej normy a właściwie wskazywał na zawartość alkoholu.


53-letni mężczyzna kierujący kią carnival a zatrzymany w sobotę na drodze S7 miał 2,42 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania autem. Pojazd odholowano na parking.Podczas obsługi kolizji w Karczowiskach Górnych policjanci ustalili, że mężczyzna kierujący audi a3 jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,08 promila. Dodatkowo ustalono że w listopadzie 2021 roku mężczyźnie cofnięto uprawnienia do kierowania.


W Tolkmicku zatrzymano też 2 rowerzystów. Pierwszy to 63-latek zatrzymany przy ul. Morskiej (1,61 promila) drugi to 39-latek (1,24 promila) zatrzymany przy ul. Mazurskiej. W tym przypadku spotkanie z policją zakończyło się przerwaniem dalszej jazdy oraz mandatem.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Aragorn
  Wtorek, 15.03

  Ukraina nie boji się bandytów z Rosji .a inni tak Szacun dla Ludzi z Ukrainy

 2. 2
  --1
  ~ A Putin chuj
  Środa, 16.03

  Bandyty w mundurach z rogiem wojna a oni biednych rowerzystów łapią. Oczywiście kierowców w aucie to rozumiem ale rowerzysta ?

 3. 3
  0
  ~ Spokojniej, nie wariować.
  Środa, 16.03

  Czegoś nie rozumiem. Artykuł dotyczy zwalczania nieprawidłowości grożących życiu i zdrowiu naszych mieszkańców ze strony realnych bandytów łamiących kodeks drogowy. A tu jakieś ordynarne i wyjątkowo ohydne komentarze i to całkowicie pozbawione sensu w odniesieniu do treści artykułu. Ludziska opamiętajcie się i myślcie rzeczowo bez zbędnej nienawiści. Ten artykuł i ten portal to nie miejsce na propagowanie skrajnych i wyjątkowo infantylnych komentarzy. Taki język to dotąd słyszałem w dawnych pijalniach piwa, które były powszechnym miejscem spotkań ludzi beż honoru i ambicji.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1835629940033