Czwartek, 2.04.2020, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Ukradła kosmetyki, groziła ochroniarzowi i potrąciła go lusterkiem auta

26.02.2020, 16:16:09 Rozmiar tekstu: A A A
Ukradła kosmetyki, groziła ochroniarzowi i potrąciła go lusterkiem auta

31-letnia kobieta została zatrzymana przez kryminalnych z Elbląga. Śledczy zarzucają jej kradzież rozbójniczą w jednym z marketów. Podejrzana nie chciała zapłacić za kosmetyki. Została przyłapana na gorącym uczynku. Groziła śmiercią  pracownikowi ochrony. Uciekając samochodem potrąciła go lusterkiem. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Kobieta została zatrzymana przez policjantów służby kryminalnej. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.


Zdarzenie miało miejsce w markecie przy ulicy Sobieskiego w Elblągu. 31-letnia kobieta pakowała do toreb kosmetyki. Nie miała zamiaru zapłacić za towar. Na linii kas interweniował pracownik ochrony. Podejrzana groziła mu i jego rodzinie śmiercią, następnie wyrwała się i wsiadła do osobowego volkswagena. Na drodze stanął jej ochroniarz.

Odjeżdżając potrąciła go lusterkiem. Kilka ulic dalej spowodowała kolizję z innym autem i odjechała z miejsca zdarzenia. Zatrzymali ją policjanci kryminalni. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Nie była karana.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Ploterek
  Czwartek, 27.02

  Ja pier.....jaka patola. Za kradzież głupich kosmetyków takie paragrafy wyłapać :D No kolejny dzban :D

 2. 2
  0
  ~ ewa
  Czwartek, 27.02

  Za idiotyczna kradzież i takie same zachowanie grożą kobiecie 10 lat więzienia , a za bandycki napad z bronią w ręku i postrzał w głowę , w biały dzień na środku skrzyżowania tzw. wysoki sąd przykładnie ogłasza wyrok 1roku w zawieszeniu na 4 lata. To jest dopiero wymiar tzw. sprawiedliwości

 3. 3
  0
  ~ prezenter
  Czwartek, 27.02

  A nie mogła powiedzieć, że te kosmetyki, to prezent od bezdomnego?

 4. 4
  0
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 27.02

  Pewnie napatrzyła się na serial Młody Piłsudski i zachowanie żony rosyjskiego oficera policji. Tamta kradła złote i srebrne błyskotki i nie tylko, a ona kosmetyki. To pewnie jakaś choroba którą trzeba leczyć. A może wsadziła do torby kosmetyki przez roztargnienie jak sędzia 50 zł. Sądownictwo w Polsce i nie takie zna przypadki więc może ją uznają, ze jest niewinna

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.