Niedziela, 16.02.2020, Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zostawiła samochód z kluczykami przed sklepem – gdy wyszła auta już nie było

10.07.2019, 14:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zostawiła samochód z kluczykami przed sklepem – gdy wyszła auta już nie było
fot. nadesłane
Skradziony kilka dni temu vw golf IV generacji, powrócił do swojej prawowitej właścicielki. 24-letni mężczyzna, który go ukradł usłyszał oprócz zarzut kradzieży, zarzut naruszenia sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Takowy wyrok posiadał za kierowanie autem po użyciu środka odurzającego.
 
Zdarzenie miało miejsce na początku lipca tego roku. Kobieta idąc „na chwilę” na zakupy pozostawiła swojego vw golfa razem z kluczykami zaparkowanego przed sklepem. Pechowo złożyło się, że pewien 24-latek, który szedł chodnikiem i widząc kluczyki w stacyjce samochodu, wpadł na pomysł, aby zabrać auto. Mężczyzna wsiadł do golfa i nim odjechał. Zachodnim autem poruszał się przez praktycznie cały dzień. W pewnym momencie uznał jednak, że zrobił źle, i nie mógł się z tą sytuacją pogodzić. Jako, że w aucie znalazł numer telefonu do właścicielki, wysłał kobiecie sms, z informacją o miejscu gdzie porzucił samochód.
 
Sprawa już wcześniej była zgłoszona na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 24-latka. Okazało się, że ma on również sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. A na pomysł kradzieży golfa wpadł pod wpływem… chwili. Samochód wrócił już do swojej prawowitej właścicielki, 24-latek poniesie natomiast karę za swoje czyny.
 
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ fiki miki
  Środa, 10.07

  A za pozostawienie auta z kluczykami - pouczenie czy mandat?

 2. 2
  +7
  ~ Ploterek
  Czwartek, 11.07

  No jak można zostawić otwarte auto z kluczykami w stacyjce?!?!?!?! Ile czasu dodatkowo zajmie wyjęcie kluczyka i zamknięcie auta? 2-3 sekundy? Głupota ludzka nie zna granic

 3. 3
  +4
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 11.07

  Za pozostawienie kluczyków wina powinna pójść na polowe chyba co?! Kto zostawia kluczyki w stacyjce może jeszcze z włączonym silnikiem?!

 4. 4
  --2
  ~ elemelek
  Czwartek, 11.07

  Ja też kiedyś zostawiłem kluczyki w stacyjce i zostawiłem auto na parkingu na całą noc. Problemy, przemyślenia i po prostu zapomniałem. Tutaj pewnie było tak samo. Wiecie co jest najlepsze w całej tej historii? Moje auto, nówka z salonu przebieg około 80km, kluczyki w stacyjce stało całą noc. Obok sąsiad zaparkował swoje auto, trochę starsze. Nocą ukradli samochód mojego sąsiada a mojej skody nawet nie ruszyli...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.