Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Podsumowanie świątecznego weekendu

24.04.2019, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Podsumowanie świątecznego weekendu
Od piątkowego popołudnia do poniedziałku policjanci wyjeżdżali na interwencje 213 razy. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 28 osób. Skontrolowano blisko 400 pojazdów. Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierujących autami. W 8 przypadkach policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
 
W miejscowości Grużajny policyjny patrol przyjechał do mężczyzny, który toyotą corollą wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu okazało się, że autem kierował pijany 25-latek. Badanie alkotestem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny.
 
Inny kierujący zatrzymany przez patrol ruchu drogowego przy ul. Mazurskiej w Elblągu prowadził mercedesa sprintera. 36-latek miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.
 
W obu przypadkach mężczyźni będą odpowiadać za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.