Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Strzelanina na Kosynierów Gdyńskich. Dwie osoby postrzelone

12.04.2017, 17:19:55 Rozmiar tekstu: A A A
Strzelanina na Kosynierów Gdyńskich. Dwie osoby postrzelone
Fot. Ryszard Biel

Na parkingu przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do strzelaniny. Poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Najważniejsze jest odnalezienie sprawców – zapewnił Jakub Sawicki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Dziś, 12 kwietnia, ok. godz. 16.00 w centrum miasta doszło do sceny mrożącej krew w żyłach. - Potwierdzamy, że do zdarzenia doszło na ul. Kosynierów Gdyńskich – mówi Jakub Sawicki.

Ranni zostali 20-latek i 30- latek. - Dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi m. in. nóg zostało przewiezionych do szpitala. Są to ofiary tej strzelaniny. Sprawców szukamy – dodał Jakub Sawicki

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jedna z kul utkwiła w zaparkowanym nieopodal samochodzie. - Nie możemy potwierdzić tych informacji. Nie możemy na chwilę obecną informować o szczegółach. Zależy nam na jak najszybszym zatrzymaniu sprawców – zaznaczył oficer prasowy.

Policjanci nadal pracują na miejscu zdarzenia. Ulica Kosynierów Gdyńskich jest przejezdna. Jednak parking, na którym doszło do strzelaniny został ogrodzony taśmą policyjną.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 7

%0.0 %100.0


Galeria / Strzelanina na parkingu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich ( zdjęć 12 )
Dodano: 2017-04-12 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ kazik
  Środa, 12.04

  rozkręcili się... , chłopcy.....

 2. 2
  +18
  ~ Ja
  Środa, 12.04

  Strach z domu wychodzi ciekawe skąd bron palna ?? Gdzie policja od godziny 17 do 6 rano odkond mieszkam w okolicy SLONECZNEJ nigdy tu nie widziałem patrolu policji a tam codzidnie piją wyzywające się itd pytam się gdzie jest policja ... ???

 3. 3
  +25
  ~ Kat Na Idiotów
  Środa, 12.04

  Idiota i oszołom po wyjściu z pudła był już zeszłego roku bohaterem akcji gdzie doszło do strzelaniny na stacji paliw..? .Dziś na dwóch gentelmenach , którzy obrazili jego madonnę postanowił wziąć prawo w swoje ręce....takie przypadki przekonują mnie, że w Polsce nie wszyscy powinni mieć dostęp do broni. Mam nadzieję, że tym razem Policja odeśle go na dłużej w miejsce odosobnienia gdzie poddadzą go kuracji odwykowej?

 4. 4
  --3
  ~ Zainteresowany
  Środa, 12.04

  Lepiej napiszcie artykuł o rozkopanym przez epec wjeździe w lotnicza . Jedno z najważniejszych skrzyżowań w mieście a tam od godz. 14 nie widać żadnego pracownika a powinni do nocy robic.

 5. 5
  +16
  ~ Polak.
  Środa, 12.04

  do Ja - nie wiesz gdzie jest w godzinach nocnych POlicja? Przejedź się na rogatki miasta i zobaczysz jak stoją i czatują aby się przyczepić do kierowców i szukać dziury w całym... - a jak dzwonisz do nich to słyszysz "wszystkie radiowozy zajęte", a kryminaliści w tym czasie robią co chcą...

 6. 6
  +5
  ~ tw bolek
  Czwartek, 13.04

  kacie na idiotów - pomyśl wysil się i to zrób zanim napiszesz swoje brednie. Pozwolenie na broń może dostać osoba NIEKARANA. Ktoś kto siedział w ***lu nie kupi legalnie broni.

 7. 7
  +16
  ~ Obserwator Debilizmu
  Czwartek, 13.04

  jaka policja w godzinach popołudniowych w newralgicznych miejscach Elbląga ? Oni zamiast gonić ***ów zdecydowanie wolą polować na najsłabsze ogniwo czyli kierowców. opbota czysta, sucha i nie wymagająca zaangażowania. Co tam bezpieczeństwo mieszkańców zagrożone bójkami czy strzelaniną jak limity mandatów dla nich najważniejsze.

 8. 8
  +6
  ~ do tw bolek
  Czwartek, 13.04

  Masz rację pomyśl zanim napiszesz! Ja napisałem, że jestem przeciw prawu jaki obowiązuje w USA, że każdy może mieć broń bo wielu ma problemy emocjonalne i problem z logicznym odbieraniem rzeczywistości jak i czytaniem ze zrozumieniem jak ty!

 9. 9
  +8
  ~ kaja
  Czwartek, 13.04

  Właśnie obejrzałam inf na TVN24 o strzelaninie, i wypowiedź pana z Radia Gdańsk, także elblążanina, w kwestii: jak jest ciemno, to tu nikt nie wychodzi, i nie wiadomo z czego żyją ci ludzie mieszkający na tym osiedlu. Informują pana, że z tego, z czego i pan!. Pan jako dziennikarz powinien wykazać się profesjonalizmem, a nie opowiadać "ploteczki", bo takie same są na temat pana osiedla!

 10. 10
  +11
  ~ ??
  Czwartek, 13.04

  Co na to radni miasta , tak często rozpisujący się o nienawiści i bezpieczeństwie w mieście , jak zwykle cisza .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1075358390808