Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Szykowała się ostra impreza

23.08.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Wczoraj po godzinie 17.00, przy ul. Witkiewicza policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariuszami Placówki Kontrolnej Straży Granicznej w Elblągu, w trakcie czynności służbowych zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel Vectra. Jak się okazało, w samochodzie prowadzonym przez 25-letniego Szymona Sz., mieszkańca Elbląga, znajdowały się 82 półlitrowe butelki z wódką. 

Funkcjonariusze pojechali również do mieszkania 25-latka, gdzie odnaleźli jeszcze 15 litrów spirytusu niewiadomego pochodzenia, 2 litry już gotowej wódki, 80 sztuk nakrętek i 270 sztuk etykiet. Wartość zabezpieczonego alkoholu to 2 490 zł.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, za nielegalny rozlew alkoholu grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. Szymon Sz. przyznał się do zarzucanego mu czynu. Podczas zatrzymania usprawiedliwiał się, że przewożona przez niego wódka miała służyć wyłącznie do celów konsumpcyjnych, na wyjątkowo suto zakrapiane spotkanie towarzyskie, gdzie miał pobalować z przyjaciółmi.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Beata
  Wtorek, 23.08

  Bardzo dobrze niech policja robi porządek z takimi elementami !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.