Czwartek, 2.04.2020, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

„Najbardziej przyjazny dzielnicowy roku 2012” – podsumowanie plebiscytu

17.11.2012, 11:54:49 Rozmiar tekstu: A A A
„Najbardziej przyjazny dzielnicowy roku 2012” – podsumowanie plebiscytu
fot. Mateusz Smoliński

Wczoraj, w auli elbląskiej komendy odbyło się uroczyste podsumowanie plebiscytu „Najbardziej przyjazny dzielnicowy roku 2012”. Oprócz policjantów na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu. Nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych mediów, dzięki którym konkurs został zorganizowany i nagłośniony.

Przez okres miesiąca (październik/listopad br.) elblążanie i mieszkańcy powiatu elbląskiego oddali ponad 2600 głosów poprzez sms-y. Sylwetki dzielnicowych były prezentowane na internetowych witrynach trzech gazet, w tym info.elblag.pl.

Zgodnie z regulaminem plebiscyt wyłonił dwóch zwycięzców – dzielnicowego z miasta i dzielnicowego z terenu powiatu. Ten pierwszy – mł. asp. Paweł Myszk zdobył 992 głosy. W powiecie wygrał st. asp. Marek Sławiński z liczbą głosów 470.

Paweł Myszk ma pod opieką, między innymi ulice: Agrykola, Bolesława Chrobrego, Bydgoska, Górnośląska, Grudziądzka, Kwiatowa, Oliwska oraz Park Dolinka.

W Tolkmicku Marek Sławiński ma pod opieką Bogdaniec, Kamionek Wielki, Nadbrzeże, Pęklewo, Połoniny, Rangury, Suchacz.

Prezydent Elbląga oraz Starosta ufundowali zwycięskim dzielnicowym nagrody rzeczowe. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie wyróżnił ich nagrodami pieniężnymi, natomiast Komendant Miejski Policji w Elblągu wręczył dzielnicowym między innymi statuetki.

Podczas gali zostali także wyróżnieni policjanci, którzy uplasowali się w czołówce popularności. W mieście został nim mł.asp. Jarosław Wojtowicz w powiecie - asp. szt. Sławomir Łowczak z Młynar.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył także st. sierż. Tomasz Pawłowski, który odebrał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu rozkaz dotyczący awansu na wyższy stopień służbowy. Sierżant Pawłowski w sierpniu br. uczestniczył w akcji gaśniczej przy ulicy Grottgera. Z pożaru kamienicy wyprowadzał starsze osoby i tym samym uratował wiele istnień.

Naszym kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy zadowolenia z pracy.


Jakub Sawicki
KMP Elbląg


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Najbardziej przyjazny dzielnicowy roku 2012 ( zdjęć 21 )
Dodano: 2012-11-17 | fot. Mateusz Smoliński
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.