Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Hodowali konopie indyjskie na strychu

12.10.2009, 09:28:43 Rozmiar tekstu: A A A
Hodowali konopie indyjskie na strychu

Trzy osoby: 52-letnią Teresę B. o rok starszego Krzysztofa W. oraz 28-letniego Jarosława W. zatrzymali elbląscy policjanci kryminalni. W znajdującym się w podelbląskiej miejscowości domu należącym do 52-letniej kobiety funkcjonariusze znaleźli na strychu prawie 5 kilogramów częściowo wysuszonych już konopi indyjskich. Cała trójka zatrzymanych odpowie teraz za uczestnictwo w procesie wytwarzania narkotyku. Może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek w godzinach wieczornych policjanci kryminalni ustalili, że w domu należącym do 52-letniej Teresy B. mogą znajdować się narkotyki. Gdy pojechali na miejsce informacje potwierdziły się.

- Na strychu budynku na powierzchni około 4 m2 rozłożone były do suszenia rośliny konopi indyjskich. Funkcjonariusze zatrzymali znajdujących się w domu Teresę B. oraz Krzysztofa W. Do tej sprawy kryminalni zatrzymali również przebywającego w mieszkaniu w Elblągu 28-letniego Jarosława W. informacje jakie mieli policjanci jednoznacznie wskazywały, że znalezione na strychu budynku narkotyki należały do niego. Zabezpieczone przez policjantów konopie, które były już częściowo wysuszone ważyły prawie 5 kilogramów - informuje sierż. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą za uczestnictwo w procesie wytwarzania narkotyku. Wczoraj  na wniosek prokuratury, sąd zadecydował o zastosowaniu aresztu tymczasowego na 3 miesiące wobec 28-letniego Jarosława W. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.

Wytwarzanie narkotyków zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

MB

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Rolnik
  Poniedziałek, 12.10

  Jaka jest różnica między uprawą roślin i ich hodowlą???

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0358278751373