Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanka trafiła do The Voice Kids i podbija TikToka. Ten filmik ma już 1,6 mln odsłon

06.03.2024, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka trafiła do The Voice Kids i podbija TikToka. Ten filmik ma już 1,6 mln odsłon
Źródło: https://voicekids.tvp.pl/

Agata Deja przebojowym wykonaniem hitu Blanki zagwarantowała sobie miejsce w nowej edycji The Voice Kids. Zachwyciła również internautów. Filmik z jej występu zamieszczony na kanale programu na TikToku ma już ponad 1,6 mln wyświetleń.

 

 


Agata Deja (10 lat) to jedna z trójki uzdolnionych wokalnie elblążan, których występy będziemy mogli zobaczyć w dalszych etapach 7. edycji The Voice Kids. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Dziewczynka podczas Przesłuchań w Ciemno wykonała utwór "Solo" Blanki i trafiła do drużyny Cleo. 

 

 

 

Bardzo się cieszę, że udało mi się przejść Przesłuchania w Ciemno. Wiem, że potrafiłabym lepiej zaśpiewać, ale jak na tak duży stres wydaje mi się, że było bardzo dobrze. Do The Voice Kids zgłosiłam się, aby spróbować swoich sił i zobaczyć ile foteli jestem w stanie obrócić. Śpiewu uczę się od 5 lat. Bardzo to lubię. Podziwiam Dawida Kwiatkowskiego, Dawida Podsiadło, Sanah, Ariane Grande, chcę się szkolić i mam nadzieję, że w przyszłości będę śpiewała tak, jak oni

- mówi Agatka.

 

 

 


Pasję wokalną Agatka dzieli ze swoją starszą o dwa lata siostrą Weroniką. Dziewczynki do tej pory najczęściej występowały wspólnie i mają na swoim kocie już spore sukcesy, m.in. w 2022 roku ich duet zdobył Złoty Aplauz podczas 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, a w ubiegłym roku wyśpiewały I miejsce na Międzynarodowy Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej "Hu Hu Ha". Tym razem elblążanka wystąpiła solo. - Trochę było ciężko śpiewać bez siostry, ale wiedziałam, że jest w kulisach i trzyma za mnie kciuki - dodaje dziewczynka.

 

 

 

Elblążance podczas Przesłuchań w Ciemno w studio Voice Kids kibicowała rodzina.


 

 

 

To były duże emocje. Trudno opisać, co dzieje się w sercu rodzica, gdy widzi dziecko na scenie, które tak przeżywa swój występ. Agatka naprawdę się postarała, dała z siebie wszystko. Jestem z niej bardzo dumna

 

- mówi pani Ewelina, mama Agatki i Weronki.

 

 

 


- Jestem dumna z obu córek - dodaje pani Ewelina. - Nie wiem, czy w przyszłości będą wokalistkami. One oprócz śpiewu, jeżdżą konno, pływają, mają swoje inne pasje. Śpiew jest jednak dla nich ważny. Oby, jak najdłużej.

 

 

 

 

Występ Agaty podczas przesłuchań w ciemno spodobał się również internautom. Filmik z jej wykonaniem utworu Blanki, tzw. przeciek, zamieszczony na TikToku podczas pierwszej doby zdobył prawie 1,5 mln wyświetleń.

 

 

 

Agatka swoim występem trochę namieszała na TikToku. 1,5 mln wyświetleń to bardzo dużo. Nic dziwnego to bardzo zdolna dziewczynka. Myślę, że jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Agata świetnie tańczy, śpiewa, jest bardzo naturalną, autentyczną aktorką. Ma taką lekkość w przekazywaniu emocji i w interpretacji, a do tego bardzo dobry kontakt z widzem. Razem ze swoją starszą siostra Weroniką bardzo często starują w festiwalach i to z sukcesami. Mają na swoim koncie już bardzo dużo prestiżowych nagród

- podkreśla Katarzyna Panicz ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone" małolaty, w którym Agata uczy się śpiewu.

 

 

 

 

Przypomnijmy. Obecnie trwa 7. edycja The Voice Kids. Poprzednią edycję talent show TVP2 wygrała elblążanka Martyna Gąsak. Tym razem Przesłuchania w Ciemno przeszli już: Hubert Sartanowicz, Julia Anuszek i Agata Deja. Zobaczymy ich na kolejnym etapie rywalizacji w tzw. Bitwach.

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ naprawdę
  Czwartek, 07.03

  nic ciekawego.

 2. 2
  +5
  ~ pięknie i systematycznie
  Czwartek, 07.03

  Gratulacje dla Agaty, jej Rodziny i Szalonych. Skoro Agata należy do Szalonych, to na pewno nie ma stypendium od miasta, czytaj: Wróblewskiego, Missana, mecenasa "rodzina na swoim" - Czyżyka. Czyżyk dba o swoje a nie o kulturę i rozwój uzdolnionych małolatów poza znajomymi tancerzami. Po to Antek jest przewodniczącym aby tak było. A Missan? Wybierzcie, to zobaczycie i poczujecie.

 3. 3
  +4
  ~ Rf
  Czwartek, 07.03

  Tak w ogóle to trójka elblążan przeszła dalej w programie. Jedna dziewczynka odpadła. A najgorszy prezydent Wróblewski potrafi tylko premie pod stołem dawać po kilka tysięcy nierobom dyrektorom. A częśc z nich pierdzi w stołki biorąc emerytury. Wstyd

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92061114311218