Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanie na scenie The Voice Kids. Jak wypadli na Przesłuchaniach w Ciemno?

02.03.2024, 22:51:53 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie na scenie The Voice Kids. Jak wypadli na Przesłuchaniach w Ciemno?
Źródło: https://centruminformacji.tvp.pl/

Julia, Agata i Hubert zawalczą o tytuł najlepszego młodego głosu w Polsce. Trójka elblążan śpiewająco przeszła Przesłuchania w Ciemno. Usłyszymy ich na kolejnych etapach The Voice Kids. 

 

 

 

Trwa 7. edycja The Voice Kids. Poprzednią edycję talent show TVP2 wygrała elblążanka Martyna Gąsak. Tym razem wśród uczestników programu również nie zabraknie uzdolnionych wokalnie elblążan. Podczas Przesłuchań w Ciemno, które w sobotę 2 marca, wyemitowano na antenie telewizyjnej Dwójki, mogliśmy zobaczyć występy czwórki z Elbląga: Huberta Sartanowicza, Julii Anuszek, Mai Rzepieli oraz Agaty Dei. Jak im poszło?

 

 


Agata Deja najczęściej występuje w duecie z siostrą, jednak w wersji solo również poradziła sobie wyśmienicie. Dziewczynka zaśpiewała "Solo" Blanki i odwróciła fotel Cleo, co oznacza, że trafiła do drużyny wokalistki. 

 

 

 

Nie mogło jej zabraknąć w mojej drużynie, ponieważ jest bardzo pozytywną osobą

- powiedziała Cleo po występie elblążanki. 

 

 


Do drużyny Cleo trafiła również Julia Anuszek. "Wulkan energii pojawił się dziś na scenie The Voice Kids. Charyzmatyczna, jedyna i niepowtarzalna", dziewczynka zrobiła duże wrażenie swoim występem i będzie walczyć w kolejnych etapach. 

 

 


Hubert Sartanowicz wykonaniem "Jeszcze będzie pięknie" B.R.O odwrócił fotele wszystkich trenerów. Chłopiec dołączył ostatecznie do drużyny Tomsona i Barona. 

 

 

 

Tak dobrze przygotowany warsztatowo chłopak w tym programie to prawdziwy skarb. To będzie czysta przyjemność pracować razem

- podkreślił Baron.

 

 

Swoich sił w Przesłuchaniach w Ciemno spróbowała również Maja Rzepiela. Dziewczynce ostatecznie nie udało się odwrócić żadnego z foteli, jednak trenerzy zachęcili ją do tego, aby nie rezygnowała ze śpiewania. 

 

 

 

Tyle razy ja nie wygrałam, że powinnam się już dawno zapaść pod ziemię, ale to mi tylko dawało siłę, czasami się to zdarza, musisz być cierpliwa, poza tym masz feeling i piękną barwę głosów

- mówiła  Natasza Urbańska.

 

 

 

The Voice Kids to wokalny talent show dla dzieci. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Właśnie trwa jego 7. edycja. Wokalne popisy będziemy oglądać przez 10 tygodni. 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Wokalne zmagania uczestników ocenia tym razem jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. 

 

Źródło: https://www.facebook.com/thevoicekidstvp (kolejno: Agata, Hubert i Julia)

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Enti
  Niedziela, 03.03

  Utalentowana młodzież i dwa cuda

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0703558921814