Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄŻANIE Z PASJĄ

Elblążanka w The Voice of Poland. Magdalena Leszczyńska zaśpiewała "No Roots" i odwróciła fotele trenerów

18.09.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka w The Voice of Poland. Magdalena Leszczyńska zaśpiewała "No Roots" i odwróciła fotele trenerów
Źródło: https://www.facebook.com/voiceofpoland

Magdalenę Leszczyńską zobaczymy w 14. edycji The Voice of Poland. Elblążanka przeszła przesłuchania w ciemno i trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej. 

 

 


Rozpoczęła się 14. edycja The Voice of Poland, talent show TVP2. W wyemitowanym w minioną sobotę (16 września) odcinku przesłuchań w ciemno pojawiła się Magdalena Leszczyńska z Elbląga. Dziewczyna zaśpiewała "No Roots" Alice Merton i "odwróciła" fotele Justyny Steczkowskiej oraz Marka Piekarczyka. Ostatecznie trafiła do drużyny piosenkarki.

 

 

 

Lubię tajemniczość w muzyce. Wszystkie jazzowe dźwięki, które może się wydawać, że nie brzmią, a tworzą piękną harmonię. Piosenki mają jakiś przekaz, zawsze zwracam uwagę na tekst, na budowę utworu. Zauważam piękno. W muzyce kręci mnie to, że muzyką można przekazywać uczucia, sprawiać ludziom radość, doprowadzić ich do smutku, sprawić, że mają ciarki. To jest inspirujące i pcha mnie do tego, aby iść w muzykę

- mówiła przed występem Magdalena Leszczyńska.

 

 


Elblążanka zawalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Następnym etapem, w którym ją zobaczymy, będą Bitwy. 

 

 


Magdalena ma 18 lat, uczy się w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych w Elblągu. - Madzia zainteresowała się muzyką dzięki wujkowi, który na imprezach rodzinnych grał na keyboardzie i śpiewał polskie szlagiery. Madzi na tyle spodobały się muzyczne zabawy wujka, że poprosiła rodziców o to, by zapisali ją do szkoły muzycznej. Gra na instrumentach, jednak nie sprawia jej takiej przyjemności jak śpiew, dlatego już na II stopień wybrała kierunek wokalny. Oprócz tego od 8 lat uczy się śpiewać w Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz, gdzie ćwiczy trudne harmonie. Bardzo ją to wciąga, choć wymaga skupienia, dobrego słuchu i wiedzy teoretycznej, jest to dla niej bardzo rozwijające. Uczy się także ruchu scenicznego – tańca - czytamy o elblążance na stronie The Voice of Poland. 

 

 

 

Przypomnijmy. Elbląg ma już swoją finalistkę The Voice of Poland. Zwyciężczynią 8. edycji programu została elblążanka Marta Gałuszewska. 

 

 


The Voice of Poland to polski program telewizyjny typu talent show emitowany na antenie TVP2 od 3 września 2011 roku, oparty na międzynarodowym formacie The Voice stworzonym przez Johna de Mola. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób, które ukończyły 16. rok życia, choć w szczególnych przypadkach produkcja może podjąć decyzję o dopuszczeniu do udziału w konkursie również 15-latka. Nagrodą główną w programie jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł „najlepszego głosu w Polsce”, a od trzeciej edycji również nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. zł. Trenerami 14. edycji są: Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Lanberry i Marek Piekarczyk (źródło:Wikipedia).

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ apelantka
  Poniedziałek, 18.09

  Gratuluję i dziękuję autorce :)

 2. 2
  +4
  ~ bez dotacji miasta
  Poniedziałek, 18.09

  Brawo! I znowu Paniczanki!

 3. 3
  +4
  ~ Dumna
  Poniedziałek, 18.09

  Znowu Szalona Malolata! Przypadek? Nie sądzę!!

 4. 4
  +8
  ~ Bożena L.
  Poniedziałek, 18.09

  Elbląg ma 2 zwyciężczynie. Po Marcie Gałuszewskiej, zwyciężczyni VIII edycji, zwyciężczynią XII edycji The Voice of Poland była elblążanka, Marta Burdynowicz. Redakcjo, proszę przygotowywać się dokładniej do pisania artykułów.

 5. 5
  +4
  ~ Jkkk
  Poniedziałek, 18.09

  Fajnie zaśpiewała, tylko nie było wzmianki że jest z Elbląga a szkoda. Ale chyba lepszy był ten 16 latek Kuba Kośmider, rewelacyjny głos.

 6. 6
  +2
  ~ Xyz
  Wtorek, 19.09

  No i po co te palce. Nie przystoi

 7. 7
  0
  ~ Inc
  Wtorek, 19.09

  A ona nie jest z gronowa Górnego ?

 8. 8
  +1
  ~ Danusia
  Wtorek, 19.09

  Cudowna ,młoda, utalentowana dziewczynka. Super ze z Elblaga.Młody talent. Trzymam za Ciebie!!!!!

 9. 9
  +1
  ~ Danusia
  Wtorek, 19.09

  Cudowna ,młoda, utalentowana dziewczynka. Super ze z Elblaga.Młody talent. Trzymam za Ciebie!!!!!

 10. 10
  +1
  ~ Inc
  Wtorek, 19.09

  A ona nie jest z gronowa Górnego ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1762521266937