Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Interwencja na gdańskim lotnisku. Elblążanin "zażartował", że w bagażu ma granaty

27.10.2023, 16:37:00 Rozmiar tekstu: A A A
Interwencja na gdańskim lotnisku. Elblążanin "zażartował", że w bagażu ma granaty
Fot. MOSG

57-letni mieszkaniec Elbląga podczas odprawy na lot do Norwegii powiedział, że w jego bagażu są granaty. Interweniowała straż graniczna. W jego bagażu nie znaleziono niebezpiecznych przedmiotów. Mężczyzna został ukarany mandatem, nie wpuszczono go również na pokład samolotu.

 

 

 

W piątek, 27 października Straż Graniczna interweniowała na gdańskim lotnisku wobec 57-letniego mieszkańca Elbląga. Podczas odprawy na lot do Norwegii mężczyzna powiedział, że w jego bagażu są granaty. Strażnicy graniczni sprawdzili bagaż, nie znajdując niebezpiecznych przedmiotów. Podróżny przeprosił za swoje zachowanie. Funkcjonariusze ukarali go mandatem. Decyzją kapitana samolotu mężczyzna został wycofany z rejsu do Stavanger.

 

 

 

Była to 51 w tym roku interwencja funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku wobec osób naruszających warunki bezpieczeństwa lotniska.

 

 


Źródło: Morski Oddział Straży Granicznej

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +26
  ~ acbe
  Piątek, 27.10

  Jprdl co ci ludzie maja w glowach?

 2. 2
  +21
  ~ M
  Piątek, 27.10

  Idiota.

 3. 3
  +13
  ~ F
  Sobota, 28.10

  57 lat, niby facet jajka obrośnięte a taki durny

 4. 4
  +1
  ~ Czuby
  Sobota, 28.10

  Jajka juz opadły i palma wali w dykiel

 5. 5
  --2
  ~ Wikipedia
  Sobota, 28.10

  Czy gdy powiem, że w bagażu mam banany to też będę miał problem? Granat, granatowiec (Punica L.) – rodzaj drzew i ciernistych krzewów z rodziny krwawnicowatych. Obejmuje jedynie dwa gatunki – granat właściwy P. granatum ze wschodniej części basenu Morza Śródziemnego, sięgający na wschodzie po Himalaje, oraz Punica protopunica, będący endemitem wysp Sokotra[4]. Bardzo nieliczny i zagrożony P. protopunica jest prawdopodobnie przodkiem uprawianego już powszechnie w starożytności granatu właściwego. Roślina ceniona dla jadalnych owoców, bogatych w antyoksydacyjne polifenole i witaminę C. Używana też jako lecznicza. Trwały kielich tego owocu miał być inspiracją dla korony biblijnego króla Salomona i w konsekwencji późniejszych wzorów tego atrybutu władzy.

 6. 6
  +3
  ~ Arc
  Sobota, 28.10

  Przeginają, pewnie durnowate poczucie humoru mu się włączyło na chwile ale założe się, że jak zobaczył jak oni do tego podeszli, to od razu wycofał się ze swoich słów. Mogłoby być np. "czy ma pan niebezpieczne rzeczy w bagażu" - odpowiedź może wkurzonego gościa długim czekaniem na odprawe: "tak, kurna granaty wsadziłem". A oni od raz takie halo - jakby faktycznie miał coś niebezpiecznego to by w ogóle przecież o tym nie mówił!

 7. 7
  0
  Medium
  Wtorek, 31.10

  Smutny świat, gdy nawet pożartować nie można. Kiedyś w pracy sama odebrałam telefon ostrzegający o podłożeniu bomby i wyśmiałam dzwoniącego. Wtedy zadzwonił chyba do sekretariatu, no i zrobiono alarm. A było to jakoś w 1998 roku latem, kiedy pani mgr Gelert przejęła władzę w szpitalu od dra Litwina. Akurat był "sercowy" dzień, a jednak karetka musiała warować pod szpitalem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.68705105781555