Wtorek, 3.10.2023, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zabawa na 102! Trwa bal studniówkowy II Liceum Ogólnokształcącego (zobacz zdjęcia)

22.01.2023, 01:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zabawa na 102! Trwa bal studniówkowy II Liceum Ogólnokształcącego (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu bawią się na balu studniówkowym. Dokładnie za 102 dni czeka ich egzamin maturalny, jednak dziś (21 stycznia) najważniejsza jest zabawa na 102! Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia. 

 

 

Powiedzeniem naszego liceum jest: Takie matury wyniki poznacie, jakich szaleństw studniówki doznacie. Od dziś zaczynacie pracować na wasze wyniki maturalne. Pierwszym krokiem będzie dobra zabawa. Jeśli ktoś nie chce zdać matury, niech się nie bawi, ale wszyscy, którzy planują ją zdać, muszą w tym dniu bawić się wyjątkowo

 

- mówiła do maturzystów mówiła Agnieszka Jurewicz, dyrektorka II LO w Elblągu. Maturzystów nie trzeba było zachęcać. 

 

Trwa studniówka maturzystów z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu. Młodzież z "Jagiellończyka" bawi się w Nowej Holandii. To najpewniej największy bal podczas tegorocznego sezonu studniówkowego. Bierze w nim udział blisko 300 osób - uczniowie ostatnich klas wraz z osobami towarzyszącymi i grono nauczycielskie.

 

Bal rozpoczął się o godzinie 19 od przemów przedstawicieli uczniów, którzy słowa podziękowania skierowali do nauczycieli, wychowawców i dyrekcji szkoły oraz rodziców. Głos zabrała również dyrektorka "Jagiellończyka", która uroczyście rozpoczęła zabawę. 

 

To wieczór wyjątkowy po wielokroć. Po pierwsze, po raz pierwszy, po długim czasie, bal studniówkowy jest organizowany dla przyszłym absolwentów czteroletniego liceum. Po drugie, życie nas nauczyło, że te bale nie zawsze mogły się odbywać, a nasz za chwilę się rozpocznie. Kolejny argument jest taki, że odbywa się on na 102 dni przed maturą. Chyba każdy z nas zna powiedzenie "zabawa na 102" - to jest zabawa wyjątkowa, doskonała. Takiej doskonałej zabawy, wyjątkowej, czarującej i przepięknej wam życzę. (...) Następne 102 dni będziecie musieli spędzić w swoich samotniach, przygotowując się do egzaminów maturalnych, szlifując to wszystko, co już doskonale wiecie, umiecie, ale powtarzanie to klucz do sukcesu. Ta matura na pewno będzie wyjątkowa i wspaniała, mimo to, że pierwszy raz odbędzie się w takim kształcie zdawana. Życzę wam więc wyśmienitej zabawy i spotykamy się za 102 dni

 

- powiedziała Agnieszka Jurewicz, dyrektorka II LO w Elblągu.

 

 

Zgodnie z tradycją zabawę zainaugurował polonez na kilkanaście par. Jednak młodzież z II LO na tym nie poprzestała i zatańczyła również walca, dając niezapomniane show. Po zwyczajowym toaście lampką szampana, klasowych zdjęciach i ciepłym posiłku rozpoczęła się zabawa, która jak zapewniali maturzyści, potrwa do białego rana. 

 

Przypominamy, że w tym roku info.elblag.pl powraca z Plebiscytem na Najpiękniejszą Parę Studniówki! Podczas studniówki II LO Elblągu wyłoniliśmy 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyły o tytuł Najpiękniejszej Pary danej Studniówki.

 


Galerię zdjęć TOP 10 par ze studniówki II LO w Elblągu zaprezentujemy na stronie info.elblag.pl 25 stycznia. 


Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody. Głosy na najlepiej prezentującą się parę będzie można oddawać za pośrednictwem Facebook-a. Głosowanie na Najpiękniejszą Parę II LO potrwa do 1 lutego.

 

Oprócz tytułu Najpiękniejszej Pary danej Studniówki na zwycięzców czekają nagrody:

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Zabawa na 102! Trwa bal studniówkowy II Liceum Ogólnokształcącego ( zdjęć 124 )
Dodano: 2023-01-22 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ różnorodność
  Niedziela, 22.01

  Pięknie! Trochę niezręczne jest "kto się nie bawi, nie zda matury". A choroba, finanse, żałoba,... ? Empatia. Pierwsze miejsce balu zajmuje osoba druga po prawej ręce Bogusława - piękna, młoda, urocza (foto 31).

 2. 2
  +1
  ~ M.
  Niedziela, 22.01

  Kto był fotografem na tej studniówce ?

 3. 3
  +1
  ~ Arc
  Niedziela, 22.01

  różnorosność - szczególnie dziwne to hasło jest w kontekście tego, że obecnie na studniówkach połowe czasu to się spędza na pozowaniu do róznego rodzaju fotek itp. zamiast zabawy...

 4. 4
  0
  ~ OK
  Niedziela, 22.01

  Różnorodność Myślę, że słowa były skierowane do uczestników zabawy, więc nie ma co się czepiać. Akurat braku empatii to na pewno nie można tej osobie zarzucić. Ma serce na dłoni. Zabawa była fantastyczna.

 5. 5
  0
  ~ oo
  Niedziela, 22.01

  A radny "spiker - siata" Matwiejczuk ma jedną marynarkę wyjściową i na sesje RM i studniówkę?

 6. 6
  0
  ~ ~102 dni~~~~
  Niedziela, 22.01

  ~do OK - Skoro chcemy zdać maturę, to nie zastanawiajmy się "co miał autor na myśli". Słowa poszły w świat i są rozumiane przez odbiorców. Tłumacz - klakier jest zbędny i zapewne chce zasłużyć się u mówcy "mniej w głowie , więcej na języku". Trzeba myśleć co się mówi a nie mówić co się myśli.

 7. 7
  0
  ~ OK
  Niedziela, 22.01

  Różnorodność Myślę, że słowa były skierowane do uczestników zabawy, więc nie ma co się czepiać. Akurat braku empatii to na pewno nie można tej osobie zarzucić. Ma serce na dłoni. Zabawa była fantastyczna.

 8. 8
  +1
  ~ do 102
  Niedziela, 22.01

  Przemówienia na uroczystościach są kierowane do obecnych na nich, więc niczego się nie trzeba się domyślać. Zastanów się po co hejtujesz. Z maturą chyba miałeś problem skoro nie wiesz, że wypowiedź taka ma wyraźnego adresat a tekstu i kontekst . Nie wiem, nie znam się, ale błotkiem obrzucę, choć mnie to nie dotyczy. Piękna studniówka.

 9. 9
  +2
  ~ tylko tyle
  Poniedziałek, 23.01

  "Jeśli ktoś nie chce zdać matury, niech się nie bawi, ale wszyscy, którzy planują ją zdać, muszą w tym dniu bawić się wyjątkowo".

 10. 10
  --1
  ~ do tylko tyle
  Poniedziałek, 23.01

  Słowa skierowane do uczestników zabawy podczas zabawy, nie do Ciebie ~tylko tyle i nie do kogoś poza tym czasem i przestrzenią.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2562232017517