Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest

28.11.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest
Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057571813033

Wielki sukces Szalonych Małolat. Grupa wokalna z Elbląga wyśpiewała 1. miejsce podczas międzynarodowego konkursu wokalnego Euro Pop Contest w Berlinie.

 

Szalone Małolaty z Elbląga reprezentowały Polskę w finale międzynarodowego konkursu wokalnego Euro Pop Contest w Berlinie. Wokalistki ze Studio Artystycznego Katarzyny Panicz zajęły 1. miejsce w kategorii wiekowej 14-17 lat.

 

Wygrana w tym festiwalu to ogromne osiągniecie, uważany jest on bowiem za jeden z najważniejszych festiwali wokalnych na świecie. Jest dla nas bardzo satysfakcjonujące, że nasz wysiłek został doceniony przez międzynarodowe jury, w którym zasiadał m.in. jeden z producentów wokalistki zespołu The Black eyed Peas- Fergie. Oczywiście jak to się mówi: apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego teraz myślimy o kolejnych międzynarodowych festiwalach, m.in. na Malcie i Filipinach, na które również jesteśmy zapraszani. Szalone Małolaty są już bardzo rozpoznawane w środowisku wokalnym na świecie, jednak na wiele z tych festiwali nie możemy sobie pozwolić w związku z ogromnymi kosztami, które się z nimi wiążą

 

- mówią Maja i Katarzyna Panicz, prowadzące Szalone Małolaty.

 

- Jesteśmy niesamowicie dumni z osiągnięcia naszej córki i pozostałych dziewczyn. Naprawdę jest z czego się cieszyć. Uczestnicy konkursu reprezentowali bardzo wysoki poziom, a do ścisłego finału przeszli tylko najlepsi wokaliści z kilku krajów - dodaje Mariusz Majewski, tata Olivii, jednej z Szalonych Małolat.

 

Tegoroczny Euro Pop Contest odbył się w dniach 25 - 27 listopada. Uczestnicy konkursu musieli wykonać dwie piosenki, jedną w swoim języku ojczystym i jedną po angielsku.

 

Pierwszego dnia dziewczęta śpiewały piosenkę w języku polskim, był to „Heniek” zespołu Brathanki, za to światowy hit, który wybrałyśmy, to piosenka autorstwa Mercedes Sayaz „Swing the scat”. Przygotowania do festiwalu trwały miesiąc, jednak był to miesiąc bardzo wzmożonej, intensywnej pracy

 

- opowiada Katarzyna Panicz.

 

Euro Pop Contest to niepowtarzalna okazja dla utalentowanych dzieci i nastolatków, aby wejść na pierwszą scenę do wielkiego świata muzyki pop, przekonują organizatorzy wydarzenia. To festiwal dla młodych śpiewaków w wieku od 10 do 24 lat. Co rok w listopadzie do Berlina przyjeżdżają najlepsi wykonawcy z całego świata, aby wziąć udział w finale konkursu.

 

To niezwykle prestiżowy Festiwal. Szalone Małolaty, jako jedyny zespół, reprezentowały Polskę wśród najlepszych wokalistów z całego świata, m.in. Izraela, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Włoch, Armenii, Słowacji, Litwy, Austrii, Chorwacji, Kuby, Niemiec i Szwecji. W swojej kategorii wiekowej, 14-17 lat, zajęły 1. miejsce. Do udziału w finale festiwalu w Berlinie zapraszani przez organizatorów, są najlepsi wykonawcy z innych międzynarodowych festiwali. Nasz zespół taką nominację otrzymał podczas tegorocznego festiwalu w Koninie. Pozostali chętni mogą wziąć udział w kwalifikacjach składających się z kilku etapów, które organizowane są w kilku krajach Europy

 

- dodają Maja i Katarzyna Panicz.

 

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-11-28 | _INFO_ELBLAG_PL
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ ulka
  Poniedziałek, 28.11

  Gratulacje !!!!! Zdolna młodzież, cieszy taka wygrana i życzyć tylko dalszych sukcesów . Poprzeczka coraz wyżej ,ale co tam, nie ma żadnych przeszkód,aby piąć się po dalsze zwycięstwa !!!!!!!

 2. 2
  +8
  ~ Michał
  Poniedziałek, 28.11

  No i to ja rozumiem! Elbląg górą! :D

 3. 3
  +9
  ~ Adamwy
  Poniedziałek, 28.11

  Fenomenalny występ... Wspaniała młodzież!!! Brawo 💪🇵🇱😁

 4. 4
  +5
  ~ Brawo!!!
  Poniedziałek, 28.11

  A kww i koalicjant oraz Czyżyk znowu mają pełną gębę milczenia. Za pieniądze rodziców te Małolaty sprawiają radość sobie, rodzinom, nam wszystkim obiektywnie na nie patrzącym.

 5. 5
  +6
  ~ ela
  Poniedziałek, 28.11

  oglądam jak tylko jest możliwość bardzo zdolne dziewczyny gratuluję rodzicom

 6. 6
  +7
  ~ 100% elblążanin
  Poniedziałek, 28.11

  Gratulacje !!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6134660243988