Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Prezydent Elbląga chce nowej strony internetowej Ratusza. Będzie kosztować 45,5 tys. zł?

24.11.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prezydent Elbląga chce nowej strony internetowej Ratusza. Będzie kosztować 45,5 tys. zł?

Elbląg chce poprawić swój wizerunek w sieci. Stara strona internetowa Miasta ma zostać zastąpiona nową, która nie tylko będzie bardziej przejrzysta i czytelna, ale "unowocześni wizerunek Urzędu Miejskiego w Elblągu w Internecie".

 

 

Aktualna strona internetowa Urzędu Miejskiego w Elblągu, dostępna pod adresem elblag.eu, powstała kilkanaście lat temu. Mimo modyfikacji jest już przestarzała. Miasto chce to zmienić i aktualnie szuka wykonawcy jej nowoczesnej wersji. Na ogłoszenie w tej sprawie odpowiedziała tylko jedna firma (KDMC Karolina Podsiedlik z Łodzi). Jej oferta opiewa na kwotę 45 tys. 510 zł. Aktualnie jest ona badana.

 

 

Wykonanie i wdrożenie, zintegrowanego z BIP i e-usługami, portalu miejskiego realizowane jest w ramach projektu "Cyfrowy Elbląg rozbudowa systemu e-usług publicznych". Projekt jest dofinansowany ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Działanie 03.01.00. Cyfrowa dostępność Informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych

 

- informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu. 


 
Nowa odsłona portalu miejskiego ma być bardziej nowoczesna, przejrzysta i czytelna, a także dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

 

 

Strona powinna odpowiadać współczesnym trendom w Internecie. Wysoka jakość przekazu wizualnego ma za zadanie przez swoją przejrzystość i atrakcyjność zachęcać do eksploracji treści portalu, ułatwić dostęp do uzyskania informacji a w dalszej perspektywie również zwiększyć liczbę odwiedzających. Portal powinien być atrakcyjny pod względem wizerunkowym. Wykonany serwis internetowy powinien unowocześnić wizerunek Urzędu Miejskiego w Elblągu w Internecie oraz usprawnić proces komunikacji elblążan z Urzędem Miejskim, oraz zachęcać do odwiedzania miasta przez turystów krajowych i zagranicznych

 

- czytamy w ogłoszeniu. 

 

 

Wykonawca, jeśli zostanie wyłoniony, będzie miał na stworzenie nowego portalu 60 dni (od momentu udzielenia zamówienia).

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ PanT
  Czwartek, 24.11

  Niech studenci z informatyki Elbląskiej zrobią nową stronę, a w zamian miasto niech odpali jakiś sprzęt dla uczelni (:

 2. 2
  +9
  ~ kkk
  Czwartek, 24.11

  Nowy wizerunek miasta to by był wówczas, gdyby pan Wróblewski sam z siebie złożył rezygnację z piastowania funkcji prezydenta Elbląga. Tylko czy jego na to stać? To byłby najlepszy prezent dla mieszkańców Elbląga na zbliżające się Boże Narodzenie. I zaoszczędzono by pieniądze /mieszkańców / wypłacone z kasy UM - w przypadku gdyby referendum się odbyło, czy warto?

 3. 3
  +8
  ~ GdziePlanyMiejscowe
  Czwartek, 24.11

  Zamiast nowej strony lepiej niech powiedzą jaki szwindel robią z planami miejscowymi bo od 2-3 miesięcy nie działają na stronie urzędu (pseudo aktualizacja). Poza tym strona jest prosta i przejrzysta a nie jakieś niepotrzebne wodotryski.

 4. 4
  +7
  ~ Lelum Polelum
  Czwartek, 24.11

  Witold Wróblewski chce ???? I cóż z tego !!!!! A ja i inni chcą, aby już nigdy nie szkodził Elblągowi i jego mieszkańcom !!!!!! Podpisujcie się na listach popierających referendum !!!!!!!

 5. 5
  +9
  ~ m
  Czwartek, 24.11

  Jprdl! Ten to juz ma zupełną odklejkę!

 6. 6
  +12
  ~ harmonogram
  Czwartek, 24.11

  Czy to jest zgodne z "harmonogramem" ważności wydatków w mieście?

 7. 7
  +8
  ~ Wie ej pomników dka Marysi
  Czwartek, 24.11

  Na pierdoly gruby pieniądze ma , na konkretne inwestycje w Elblągu ciągle słyszymy jaj styka, że " pieniędzy brak, trzeba oszczedzac". Dni grubego są policzone, referendum niech będzie skuteczne

 8. 8
  +10
  ~ ostatnie zlecenia dla swoich
  Czwartek, 24.11

  To w UM nie ma jednego mądrego co w ramach obowiązków (dep. promocji) zrobił by taką stronę? Dajcie zlecenie do 6 klasy szkoły podstawowej - wezmą mniej, a może tylko koszt kilkudniowej wycieczki dla całej klasy - 1/5 (20%) tego co chce kuzyn UM.

 9. 9
  +14
  ~ Kompromitacji końca nie widac?
  Czwartek, 24.11

  A co słychać w departamencie promocji wszystko ok?

 10. 10
  +8
  ~ żyrafa
  Czwartek, 24.11

  a propos departamentów.był już jeden co przemianował wydziały na departamenty.to było jego największe osiągnięcie jako prezydenta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4766190052032