Sobota, 25.03.2023, Imieniny: Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kto wybuduje baseny przy ul. Moniuszki? Miasto szuka wykonawcy

23.02.2022, 17:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kto wybuduje baseny przy ul. Moniuszki? Miasto szuka wykonawcy
wizualizacja basenów przy ul. Moniuszki/Źródło: UM w Elblągu

W miejsce kąpieliska miejskiego powstaną odkryte baseny. Miasto rozpoczęło poszukiwania firmy, które je wybuduje. Na oferty chętnych czeka do 11 marca.

 

Urząd Miejski w Elblągu ogłosił przetarg na budowę basenów odkrytych z zabudową towarzyszącą na terenie kąpieliska przy ul. Moniuszki.

 

Zakres zamówienia obejmuje m.in. budowę: basenu rekreacyjnego ok. 25 x 12,5 m ze stałą głębokością wody 1,20 m, basenu rekreacyjnego ok. 16,0 x 9,0 m, o głębokości 1,00 m, basenu rekreacyjnego ok. 16,0 x 9,0 m, głębokości 0,60 m, kompleksu trzech zjeżdżalni wodnych z hamowniami (szeroka, rurowa i mulitislide), wodnego placu zabaw dla dzieci – splash park i brodzik, boiska do piłki plażowej, strefy wypoczynku z lekkimi zadaszeniami i suchego placu zabaw dla dzieci

- czytamy w ogłoszeniu postępowania. 

 

Firma, która wygra przetarg, będzie musiała wykonać również: natryski zewnętrzne, pomosty, pomieszczenia techniczne, przebieralnie, stanowiska dla ratowników, potrzebne instalacje, zagospodarowanie terenu, a także dostawę i montaż szafek depozytowych, małej architektury i tablic informacyjnych. 

 

Na oferty chętnych Miasto czeka do godz. 9.30, 11 marca. Tego samego dnia, o godz. 10.30 nastąpi ich otwarcie. 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Kpina!
  Środa, 23.02

  czy to "basen" dla lalek?

 2. 2
  +15
  ~ chlupuchlup
  Środa, 23.02

  5 kałuż i 1 wanna, patrz zdjęcie

 3. 3
  +16
  ~ hahahahahhahahaha
  Środa, 23.02

  Te sadzawki ktoś nazywa basenem ? Szkoda kasy na to wywalać. I tak kolejnej kadencji nie będzie więc dajcie sobie spokój

 4. 4
  +12
  ~ Pajac
  Środa, 23.02

  Kąpiel tylko dla liliputów

 5. 5
  --13
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 23.02

  Nie jest to to czego oczekuję ale na razie może być. Największy problem to dzieci które idą latem się kąpać a potem ich ciała wyławia się z Ciepłej Wody albo przy Malborskiej i ten problem nawet taki obiekt załatwia. Dla malkontentów - w tym obiekcie będzie woda praktycznie pitna co oznacza że nie można rozciągnąć go na całą nieckę . Pewne jest też to że jak duża niecka dostanie wodę to zaraz zapełni się pływającymi a dzięki temu zespołowi nie będą się po tafli pętać dzieciaki . Tak to basen dla lalek i ich matek a jak komuś szkoda kasy to tak jak kiedyś powiem to samo - obyś swego dziecka nie musiał z Ciepłej Wody wyławiać.

 6. 6
  +11
  ~ Nie do wiary
  Czwartek, 24.02

  Panie L, co się z panem stało? Okres prezydenta Nowaczyka to pikuś wobec dzisiejszej arogancji i buty. A pan wślizguje się obiema rękami. Długo będzie zapach.

 7. 7
  +8
  ~ Jestem za!
  Czwartek, 24.02

  No może pora aby kolorowy Mundek udowodnił, że jego partnerzy niemieccy chcą wybudować cokolwiek?!

 8. 8
  +8
  ~ Starz elblążanin
  Czwartek, 24.02

  Patrzę na ten Elbląg to chce mi się płakać

 9. 9
  +10
  ~ Bas
  Czwartek, 24.02

  Prezydent proponuje nam wydmuszkę a nie kompleks basenów. Pieniądze pójdą na badziewie i nie będzie ani kąpieliska ani pieniędzy. Radni obudźcie się i zacznijcie myśleć i radzić.

 10. 10
  --3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 24.02

  Niestety jestem innego zdania. Pan Nowaczyk wprowadził w Elblągu chaos wprost niewyobrażalny ale jeden pozytywny aspekt to to że zaczął organizować spotkania z mieszkańcami. Proponuję wybrać się na takie spotkanie i zobaczyć jak Wróblewski rozmawia z mieszkańcami a zrozumie Pan różnicę . Co zaś do Edmunda Szweda i Obywatelskiego Elbląga to Witold Wróblewski zrealizował praktycznie CAŁY PROGRAM jaki wtedy pokazaliśmy poza oddłużeniem dłużników ZBK co chyba wymaga regulacji ustawowej. Jeśli woli Pan wycieczki do Dubaju , karty kredytowe , remonty gabinetów za pół miliona to przypominam że wniosek jaki miałem przyjemność podpisać poparło 97% głosujących w referendum . Styl sprawowanie władzy jest rzeczowy bo argumenty Prezydenta rozumiem i do mnie trafiają. Jeśli Pan ich nie rozumie -trudno

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1696019172668