Sobota, 2.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

„Trwa próba masowego wejścia na teren RP”. Policjanci z Elbląga wysłani na przejście graniczne w Kuźnicy?

15.11.2021, 15:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Trwa próba masowego wejścia na teren RP”. Policjanci z Elbląga wysłani na przejście graniczne w Kuźnicy?
Fot. Kadr z filmu, źródło: facebook.com/PolicjaPL
Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało, że obozowisko, w którym przebywali migranci jest puste. Kilka tysięcy migrantów znajduje się obecnie przed zamkniętym przejściem granicznym w Kuźnicy. - Trwa próba masowego wejście na teren RP – napisał dziś (15.11.) na Twitterze Stanisław Żaryn, rzecznik Ministra – koordynator służb specjalnych.
 
 
Dziś przed zamkniętym przejściem granicznym w Kuźnicy, po stronie białoruskiej, pojawiło się kilka tysięcy migrantów.
 
 
Masowy napływ migrantów na zamknięte polskie przejście graniczne to skutek plotek rozsiewanych w ostatnich dniach. Plotki o rzekomej zgodzie na wejście na teren PL były uwiarygadniane przez białoruskie służby
 
– poinformował na Twitterze Stanisław Żaryn.
 
 
Kolejny wpis Stanisława Żaryna dotyczył postawy Białorusinów. - W okolicy przejścia w Kuźnicy gromadzą się kolejne oddziały białoruskie. To kontrolowana przez Białoruś eskalacja wydarzeń na granicy z Polską – stwierdził Stanisław Żaryn.
 
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy na przejście graniczne w Kuźnicy zostali skierowani m. in. policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Tych informacji niestety nie możemy ani oficjalnie potwierdzić ani zdementować.
 
Ze względu na charakter działań nie udzielamy informacji dotyczącej ilości policjantów oraz skąd są ci policjanci
 
 
– mówi Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
 
 
Poniżej publikujemy filmiki ukazujące obecną sytuację na przejściu granicznym w Kuźnicy:

 

 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --14
  ~ Brak slow
  Poniedziałek, 15.11

  Jak nazwać polityków pseudo z P O i PSL i SLD to brak kulturalnych słów. A już brak słów na olsztyn i ich kod i innych. Won z Polski bo nie zadlugujecie na nazwę Polak.

 2. 2
  +6
  ~ Elblazek
  Poniedziałek, 15.11

  Do brak slow: Odważę się zwrócić uwagę, że raczej Polakiem i nic wspólnego z polskością nie masz, sądząc po tym, jak napisałeś post!

 3. 3
  --10
  ~ Fajt i majt.
  Poniedziałek, 15.11

  Rzeczywiście brak słów, bo jak można komentować coś o czym nie mamy pełnej wiedzy. Oto od kilku dni, co godzinę, powtarzane są informacje o masowym szturmie migrantów na teren Polski. I co jakoś nie widać masowego napływu "obcych" w naszym kraju. Myślę, że cały ten na pewno trudny problem obecnie jest rozgrywany przez rządzących celem uzyskania pełnego poparcia. Odsuwa to uwagę od spraw istotnych, w tym od zupełnej klęski Rządu PiS w walce z epidemią Covid i wynikających z tego konsekwencji tak społecznych jak i gospodarczych. Nakręcanie konfliktu na granicy ma ludziom "zamydlić" oczy tak, aby nie dostrzegali naprawdę ważnych spraw. Mówiąc szczerze to właśnie wydarzenia na granicy i cały ten ambaras obecne władze traktują jako dopust boży zwyczajnie ratujący im tyłki przed odpowiedzialnością za aktualny stan państwa.

 4. 4
  +3
  ~ Qwerty
  Poniedziałek, 15.11

  No pasaran

 5. 5
  --17
  ~ hipokryci?
  Poniedziałek, 15.11

  Łukaszenka podał rękę "naszym rządzącym" - wprowadzą stan wyjątkowy poza konstytucją na cały kraj. Zakaz informowania , poza tvp, ale zachodnie stacje relacjonują z terenu Białorusi. Brak zgody na pomoc UE poza forsą. Pogrzeby migrantów od sierpnia. Hańba dla Polski i Polaka na cały świat. Paradoksalnie, to wszystko wzmocni pozycję pis, chyba że bąkiewicz szybciej skonsumuje przekazanie mu państwa przez Dudę i Morawieckiego. Uzbrojeni po zęby, psy bojowe, polewaczki policyjne. Wszystko za sprawą oszukanych ludzi idących do lepszego świata za ostatni grosz, jak nasi rodacy do Bielefelde i "nacht Berlin". Hans i Jurgen nie szczuli naszych psami tylko płacili socjal- dzienna stawka pozwalała godnie przeżyć miesiąc w PRL. Zapomnieliśmy o tym i o katolicyzmie. Przepuścić do Niemiec-Niemcy chcą.

 6. 6
  +18
  ~ Murem za mundurem
  Poniedziałek, 15.11

  To są te małe, biedne, zmarzniete dzieci? Lać wodą, zaminować teren.

 7. 7
  +3
  ~ Elblazek
  Poniedziałek, 15.11

  Widac wpis wymienionych zabolało co ,zmień mozg.

 8. 8
  +5
  ~ to ty wonnnnn
  Poniedziałek, 15.11

  ~ Brak slow-ty chu.....ty będziesz mówił kto jest Polakiem a kto nie ?!!!!!Ty pisowski plepsie !

 9. 9
  +10
  ~ ***** s...ynów
  Poniedziałek, 15.11

  Rzygać się chce widząc te "mundrości ludowe" podsuwane przez speców od mediów i socjotechniki. Dawniej za nielegalne przekroczenie granicy była seria z broni palnej lub areszt w warunkach gorszych niż w lesie w listopadzie i deportacja wprost do rodzimej paki. Ale teraz buduje się narrację, że przestępca to biedna ofiara złych ludzi. Tak samo jak Bodnar z wybiórczą piał jakie to okrucieństwo, że mordercę gwałciciela dziecka zakuto w kajdany. Ci sami ludzie, którzy mu przytakiwali teraz bredzą, że trzeba wpuścić do Polski każdego kto ma ochotę tu przyjechać. Dzieci? One tam są by pokazywano takim p*om jak wy jak to biedne dzieciątka chcą tylko dostać swój dom w Polsce. Jeśli chcecie nam tu zgotować Europę zachodnią z ich terroryzmem i arabskimi gangami to cytując was: Wy ***alać! z nimi.

 10. 10
  +2
  ~ lary
  Wtorek, 16.11

  -Brak slow - twój wpis jest ewidentnym przykładem tego jak sekta pisowska i szubrawiec z miasta Toruń może wyprać ludzki mózg bez ingerencji neurochirurga ze skalpelem. Taki jest stan umysłu ouosobników oglądających przez 24 h tvp1 i tv trwam

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0610148906708