Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Potrącenie pieszego na ul. Hetmańskiej. W rowerzystkę samochód uderzył na Marymonckiej

13.09.2021, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Potrącenie pieszego na ul. Hetmańskiej. W rowerzystkę samochód uderzył na Marymonckiej

W miniony weekend policjanci odnotowali dwa wypadki. Jeden z udziałem pieszego, w drugim brała udział rowerzystka. Stan pieszego jest bardzo ciężki. Policjanci apelują o ostrożność

Do wypadku z pieszym doszło w minioną sobotę (11 września) przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. 64-latek przechodził w miejscu niedozwolonym. Potrącił go 33-letni mężczyzna jadący toyotą. Pieszy w stanie ciężkim trafił do szpitala. Doznał urazu głowy i nogi. Kierowcy został zatrzymany paszport. Obcokrajowiec miał sądowy zakaz prowadzenia do 2024 roku. Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Potrącenie rowerzystki miało miejsce w niedzielę (12 września) na przejściu dla pieszych przy ul. Marymonckiej w Elblągu. 46-latka kierująca audi uderzyła na pasach (przejazd dla rowerów) 74-letnią rowerzystkę. Kobieta doznała urazu nogi. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy. Obydwie panie były trzeźwe.

Policjanci apelują, zarówno do kierujących jak i do pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Marek
  Poniedziałek, 13.09

  Byłem świadkiem wypadku na skrzyżowaniu Dąbka z Cichą ( chyba ) facet jechał takim jasnym samochodem ( okna drzwi) mial reklamę na samochodzie , Skręcał i pod jego koła tuz koło przejścia, moze pół metra za przejsciem na zielonym wyskoczyła dziewczynka za pieskiem bo jej uciekł. I oboje dziecko i pies wpadli pod ten samochód, dziewczynce cudem udało sie uskoczyć bo była przed maską samochodu. Samochód przejechał jej pieska. Facet na pewno wiedział co zrobił... nawet się nie zatrzymał tylko uciekł. Dziewczynka wzieła tego psa z drogi zaczeła tulić cała umazana we krwi tego pieska, który drgał w konwulsjach . On widział w lusterku co sie stało , zwolnił i pojechał. Matka nie wezwała policji bo się bała że oskarżą ją o to że zostawiła dziecko bez opieki. Znajdę tego typa.

 2. 2
  0
  ~ ?
  Wtorek, 14.09

  A co się stało wczoraj wieczorem przed 20 na Fromborskiej/Sobieskiego?

 3. 3
  --5
  ~ tregfvc
  Wtorek, 14.09

  @Marek a co miał zrobić? Zawołać służby i zapłacić mandat, bo ktoś nie upilnował psa? Piszesz, że to firmowy samochód. A jeśli straciłby pracę przez ten incydent? Może miał punkty karne i obawiał się o swoje prawo jazdy? Uczcie się do cholery odpowiedzialności! Najłatwiej powiedzieć, że kierowca zawsze jest winny bo wg tv i infoelblag ustawa tak mówi. Szkoda pieska i dziewczynki. Na pewno odbije się to na niej. Mam nadzieję, że matka zaprowadzi ją do psychologa. Nawet szkolnego. Jednak nikogo nie osądzałbym pochopnie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1035981178284