Sobota, 27.11.2021, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rodzinnie i na sportowo. Wystartuj w pikniku lekkoatletycznym

18.08.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rodzinnie i na sportowo. Wystartuj w pikniku lekkoatletycznym
Fot. MOSiR

To będzie okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu. Już w najbliższą niedzielę (22.08) w Elblągu odbędzie się Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny. Początek o godz. 11. Dla najmłodszych przygotowane zostaną również dodatkowe atrakcje!

Sposób na rodzinne spędzenie wolnego czasu, przygotowania do aktywnego powrotu do szkoły, a także kształtowanie postaw prozdrowotnych to główne cele Rodzinnego Pikniku Lekkoatletycznego, który w najbliższą niedzielę (22.08) odbędzie się na boisku lekkoatletycznym przy ul. Saperów 14g w Elblągu.

Zawody rozpoczną się o godz. 11, a zapisy chętnych będą przyjmowane od godz. 10. Udział w zawodach jest bezpłatny. Uczestnicy pikniku, w zależności od wieku, będą mogli poznać smak lekkoatletycznej rywalizacji w biegach na 60 i 300 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową lub pchnięciu kulą.

Zaplanowany jest również rodzinny bieg sztafetowy (3x330 m). Najlepsi zostaną uhonorowani medalami, przewidziano również specjalne nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników, którzy zostaną wyłonieni na podstawie tabel lekkoatletycznych.

Konkurencje: rocz. 2014 i młodsi: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową 2011-2013: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową 2008-2010: bieg na 60 metrów i 300 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową 2006-2007: bieg na 100, 300 metrów, skok w dal, pchnięcie kulą (dziewczęta 3 kg, chłopcy 5 kg) Open: bieg sztafetowy 3x1 okrążenie (330 m)

Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Elblągu, MKS Truso Elbląg (sekcja lekkoatletyczna). Fot. MOS

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kjm
  Środa, 18.08

  Od kiedy to lekkoatletyką "interesuje" się MOSiR? A może od teraz MOSiR pełni rolę "nadzorcy" nad MOS-em i UM? Znamienny ten podpis ... MOSiR ... pod artykułem, jest, czyli bez wiedzy i zgody MOSiR-u nic się nie zadzieje?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1855490207672