Czwartek, 6.08.2020, Imieniny: Slawa, Jakub, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Dziesięć nowych wyzdrowień

16.07.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawirus na Warmii i Mazurach. Dziesięć nowych wyzdrowień

W ciągu ostatniej doby na Warmii i Mazurach odnotowano 10 wyzdrowień, poinformował dziś, 16 lipca, Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.

Wyzdrowiało 10 osób: młoda kobieta, młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku z Olsztyna, młody mężczyzna, dwie kobiety w średnim wieku, mężczyzna w średnim wieku i starszy mężczyzna z powiatu piskiego oraz kobieta w średnim wieku i starsza kobieta z powiatu giżyckiego. Wszyscy przebywali w izolacji domowej

- informuje Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy W-MUW.

Na Warmii i Mazurach, od początku epidemii, na COVID-19 zachorowało 286 osób. Do tej pory wyzdrowiało 215 osób, a jedna zmarła. 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Wawa202
  Czwartek, 16.07

  Pozdrowienia dla Olsztyniewa, wielkie dzięki, że pozostawili nam jeszcze Apteki i Przychodnie. bo na własne laboratorium nas nie stać lepiej wymazy kierować do Olsztyniewa Oni mają aż trzy, my jako kniotki możemy wozić do upadłego, pokażcie też badania, pewnie ta wiocha zabiera wszystko, czy nie można skontrolować podział kasy, przecież ona jest dla wszystkich nie tylko dla buraków którzy przez przypadek otrzymali status miasta wojewódzkiego, śmiechi warta.

 2. 2
  +2
  ~ Cov
  Czwartek, 16.07

  Gratulacje dla ozdrowieńców, ciekawi mnie czy w ich miejscowościach też traktują ich jakby byli tredowaci? Bo w Elblągu tak jest, sąsiad sąsiadowi wilkiem, pracodawcy mobbinguja pracowników, którzy byli na Kwarantannie, ludzie boją się że stracą pracę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.