Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Pięć nowych przypadków zakażenia

19.05.2020, 11:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawirus na Warmii i Mazurach. Pięć nowych przypadków zakażenia

Pięć nowych zakażeń koronawirusem Sars-CoV-2 odnotowano w województwie warmińsko-mazurskim. To mieszkańcy powiatów: mrągowskiego i ostródzkiego.

O pięciu nowych przypadkach zakażenia wirusem poinformował dziś (19 maja) Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki. Wśród nich jest aż czworo mieszkańców powiatu mrągowskiego: młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, kobieta w średnim wieku i starsza kobieta. Piąta osoba to kobieta z powiatu ostródzkiego. Tym samym liczba zachorowań na Covid-19 na Warmii i Mazurach wzrosła do 175 osób. Do tej pory w naszym województwie wyzdrowiały 132 osoby, a jedna zmarła. Statystyki zakażeń w Elblągu się nie zmieniły. Od początku pandemii zachorowało 17 mieszkańców Elbląga, wszyscy już wyzdrowieli.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 19 tys. 80. Do tej pory zmarło 941 osób. 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ gość
  Wtorek, 19.05

  Ktoś chodzi i zaraża:)

 2. 2
  +2
  ~ Nie prościej
  Wtorek, 19.05

  Zaczęło się po tym jak warszawka zjechała się na mazury.

 3. 3
  --5
  ~ O tak
  Wtorek, 19.05

  Nie noszą maseczek ,zagrażają zdrowym. A kar nie ma. To zdychajcie.

 4. 4
  +8
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 19.05

  Do elblążan: Na początku chciałbym serdecznie wszystkich pozdrowić. Po pierwsze: chciałbym podziękować wszystkim ODPOWIEDZIALNYM mieszkańcom Elbląga za noszenie maseczek zgodnie z wymogami. Po drugie: APEL do wszystkich tych, którzy zachowują się NIEODPOWIEDZIALNIE ,"oszukując" w ten, czy inny sposób, że noszą maseczki, albo nie noszą ich wcale. Kogo chcecie oszukać? Swoim NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIEM stwarzacie zagrożenie dla siebie samych, jak i innych przechodniów. Niby maska założona, a odsłonięte macie całą twarz albo tylko nos. NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA, że np. okulary parują! Ja także noszę okulary, A USTA I NOS MAM ZAKRYTE. I mi jest trudno oddychać przez maskę, ale JESTEM OD DZIECKA NAUCZONY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I INNYCH. Wymagam od siebie i oczekuję tego samego od innych.

 5. 5
  --5
  ~ Jajakunda
  Wtorek, 19.05

  Elblążanin zachorujesz na ostrą niewydolność płuc przez tą wilgoć z swojej maseczki to umierasz nikt ci nie pomoże teraz tylko korona zastanów się bo głópiś jak droga do Wrocławia przez Bydgoszcz

 6. 6
  +2
  ~ Gosc
  Wtorek, 19.05

  Zgadzam się z poprzednikiem warszawka przyjeżdża i nie stosuje żadnych zasad!!!!!!!

 7. 7
  --1
  ~ Pele
  Środa, 20.05

  Od noszenia maseczki wyskoczyly mi pryszcze na warach oraz w gardle, jak cieknie mi z nosa to mam oblizać czy wytrzeć w maseczkę. Dziękuję za taką higienę jamy ustnej uważam, że maseczki powinno się nosić wyłącznie w sklepach urzędach i przede wszystkim w sądach gdzie obywatel nie ma prawa głosu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.