Środa, 21.10.2020, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Lodowisko w soboty czynne dłużej!

17.01.2020, 10:16:36 Rozmiar tekstu: A A A
Lodowisko w soboty czynne dłużej!

Ferie za pasem, zatem warto już pomyśleć o sportowych atrakcjach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza nie tylko na bezpłatne ślizgawki, konkursy i imprezy przy tanecznej muzyce. Kryte lodowisko wzbogaci się również o dodatkowe godziny wejść i to nie tylko w czasie trwania ferii.

 

„Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo” – oto hasło, które przyświeca kolejnej edycji elbląskich ferii. Od poniedziałku do piątku trwać będą zajęcia na wszystkich miejskich obiektach. W ofercie znajdują się min. zajęcia na strzelnicy sportowej, jazda dowolna na torze łyżwiarskim czy siatkówka i koszykówka w wodzie. Na lodowisku „Helena” odbędą się natomiast dwa festyny oraz kilka turniejów mini hokeja. W programie znajdzie się również czas na jazdę dowolną.

 

- Już w najbliższą sobotę, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i sporą frekwencją, będzie można korzystać z krytego lodowiska aż do wieczora, ponieważ uruchamiamy dwie kolejne ślizgawki, o godzinie 18 i 19 – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR. – Jest to zmiana, która obowiązywała będzie również po zakończeniu ferii, w każdą sobotę do końca sezonu. Dodatkowe wejścia na lodowisko dają fanom łyżwiarstwa większe możliwości uczestnictwa w zimowej rekreacji, szczególnie w ferie, gdy czasu wolnego jest więcej.

 

Szczegółowy program zajęć jest dostępny na stronie MOSiR-u w zakładce Ferie z MOSiR-em 2020. Przypominamy, że okres ferii w naszym województwie trwa w dniach 20 – 31 stycznia. Każdego dnia ferii, na obiektach sportowych MOSiR, odbywać się będą bezpłatne zajęcia i zawody sportowe dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.


 MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0538468360901