Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Gabrysia – pierwsze dziecko urodzone w Elblągu w 2020 r.

03.01.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gabrysia – pierwsze dziecko urodzone w Elblągu w 2020 r.
Fot. Ryszard Biel

Dokładnie rok temu rozpoczęliśmy nowy  cyklu „Witamy w Elblągu”, w którym przedstawiamy czytelnikom info.elblag.pl dzieci, które urodziły się w naszym mieście. Dziś prezentujemy Gabrysię, czyli pierwsze dziecko, które przyszło na świat w Elblągu w 2020 r.!

 

W Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Elblągu nikt nie urodził się 1 stycznia. Oznacza to, że Gabrysia, która na świat przyszła w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym jest pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w naszym mieście w nowym, 2020, roku.

 

Anna i Kamil Kubasiewicz są małżeństwem od czerwca 2018 r. i po 1,5 roku  ich rodzina się powiększyła. - Nie miało dla nas znaczenia, jaka będzie płeć dziecka – przyznaje p. Anna. - Najważniejsze, aby było zdrowe. To się dla nas liczyło.


Gabrysia przyszła na świat zgodnie z zapowiedzią lekarzy.

- Jeden termin mieliśmy na 31 grudnia, drugi na 4 stycznia, a w rezultacie córka urodziła się 1 stycznia, więc można powiedzieć, że w terminie

– mówiła p. Anna.

 

Państwo Kubawiewicz do szpitala przyjechali  31 grudnia. - Byliśmy tuż przed północą. Wszystko przebiegało spokojnie. Nie było większych problemów – opwiadała p. Anna.

- Gabrysia urodziła się o godz. 2:07. Poród trwał bardzo krótko

– dodała świeżo upieczona mama.

 

To pierwsze dziecko Państwa Kubasiewiczów. - Wybraliśmy imię Gabrysia, bo zarówno mi, jak i mężowi to imię podobało nam się najbardziej. Nie kierowaliśmy się modą czy faktem, że ktoś tak w rodzinie ma na imię. Ze wszystkich imion, jakie widzieliśmy akurat to spodobało nam się najbardziej – opowiadała p. Anna.


Gabrysia po urodzeniu ważyła 2900 g i mierzyła 51 cm. Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

 

Każdy, kto chciałby podzielić się swoim szczęściem i opublikować zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka w naszym cyklu „Witamy w Elblągu” proszony jest o przesyłanie na adres e-mail: redakcja@info.elblag.pl:
- zdjęcia dziecka
- danych, tj. imiona rodziców (można również nazwisko), imię dziecka, data i godzina narodzin, waga, wzrost, miejscowość

 

 

KS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1615450382233