Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trwają poszukiwania zaginionego 28-latka. Strażacy przeczesują rzekę Elbląg

15.10.2019, 16:57:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwają poszukiwania zaginionego 28-latka. Strażacy przeczesują rzekę Elbląg
f

W Elblągu kolejny dzień trwają poszukiwania zaginionego 28-latka. W tej chwili działania służb koncentrują się na rzece Elbląg, w okolicy Starego Miasta, czyli miejsca, gdzie mężczyzna widziany był po raz ostatni. Z informacji policji, wynika, że mógł wpaść do wody.

Jednostki straży pożarnej i policji pojawiły się dziś, 15 października, na Bulwarze Zygmunta Augusta, nad rzeką Elbląg. Funkcjonariusze przeczesywali rzekę Elbląg w poszukiwaniu zaginionego w nocy z piątku na sobotę 28-latka, który jak wynika z ostatnich informacji, mógł wpaść do wody.

Do takiej informacji, że mężczyzna mógł wpaść do wody, dotarli policjanci operacyjni, którzy zajmują się tą sprawą. Teraz ją sprawdzamy. W tej chwili akcja poszukiwawcza prowadzona jest na rzece Elbląg

- informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci nadal apelują do osób, które mogą mieć jakieś informacje na temat zaginionego. Proszone są o kontakt pod nr tel.: 55 230 17 15 lub 112. Wiadomość można przekazać także mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl. Komunikat w tej sprawie znajduje się tutaj.

Przypomnijmy. Policjanci z Elbląga poszukują zaginionego mężczyzny od kilku dni. 28-letni Damian Kowalski ostatni raz widziany był w nocy z piątku na sobotę na Starym Mieście. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Szu
  Wtorek, 15.10

  W tej rzece to mułu od za,, ,ia. Więcej niż wody.

 2. 2
  +8
  ~ Elbląga nić
  Wtorek, 15.10

  Nie taniej sprawdzić kamery, cała starówka jest pod okiem kamery

 3. 3
  +1
  ~ Wasiuta
  Wtorek, 15.10

  Czy ktoś coś wie ,?

 4. 4
  +1
  ~ Wasiuta
  Wtorek, 15.10

  Czy ktoś coś wie ,?

 5. 5
  +1
  ~ Wasiuta
  Wtorek, 15.10

  Czy ktoś coś wie ,?

 6. 6
  +9
  ~ Ploterek
  Środa, 16.10

  ~ Elbląga nić . Naprawdę uważasz, że Policja nie zrobiła tego w pierwszej kolejności? Skoro przeczesują dno rzeki tzn. że może właśnie z monitoringu wychodzi, że mógł wpaść do wody, bo szedł w tamtym kierunku itd

 7. 7
  0
  ~ Xxxl
  Środa, 16.10

  Nie operacyjni dotarli do tej infornacji tylko ludzie

 8. 8
  0
  ~ xyloza
  Środa, 16.10

  Na monitoringu widać ze wpadł i jest pewne że wpadł, po prostu muszą zaleźć, niestety, kolejny co się tam utopił, czy miasto coś zrobi? Nie bo po co.

 9. 9
  +3
  ~ Obserwator
  Piątek, 18.10

  To jest jakaś kpina z rodziny i narzeczonej chłopaka. Tego typu poszukiwania prowadzi się z wykorzystaniem sonaru. Państwowa Straż Pożarna która jest instytucją państwową utrzymywaną z podatków określiła czas dotarcia sonaru na 7 dni. Tego samego sonaru który szukał Staraka niezwłocznie i do skutku. Czyli jak nie jesteś bogatym celebrytą to ten kraj ma Cię w d………. . Każdy taki sonar których jest w Państwowej Straży Pożarnej kilkadziesiąt kosztuje kilkadziesiąt tysięcy. Służą praktycznie wyłącznie do poszukiwania ofiar utonięć. Jaki jest cel wydawania tych pieniędzy jak rodzina musi szukać i tak pomocy u prywatnych firm poszukiwawczych. Przecież nie będą tydzień klęczeć i modlić przy kanale czekając na łaskę Państwowej Instytucji

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.